SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Tweedledee

Tweedledee

Třída: S

Věk: 16

Pohlaví: žena

Partner: Tweedledum

Loď: C-Square

Strážný Robot: Dodo

Schopnost: Strom

Šestnáctiletá bezohledná dívka panovačné povahy dělá velmi dobrý dojem na aristokracii. Ze všech vlastností nejvíce uznává věrnost a proto zradu neodpouští. Pokud jde o GOTT, Tweedledee je hned za Alv a Dvergr. Nerada prohrává a je také velice pyšná, ale ví, kdy se hodí svou pýchu schovat.

Jejím spolupracovníkem je její bratr, dvojče Tweedledum. Jsou to partneři už od narození. To je nejspíš tím důvodem, proč jsou nejsilnější sourozeneckou dvojicí mezi ES-jednotkami. Její speciální schopnost se nazývá "Strom." Dokáže kontrolovat tok elektrického proudu a tak může ovládat různá elektronická zařízení, což je dovednost velmi podobná schopnosti "Loutka," kterou ovládá Lumiere. Lumiere je i tak Tweedledee blízká, protože obě patří do A1 hackerské třídy. Jejich schopnosti jsou velmi podobné a velmi silné.

Tweedledee nemá ráda přístup šefky Eclipse, ale je plně rozhodnutá poslouchat všechny její rozkazy. Docela rozháraný je její vztah s Alv a Dvergr, se kterou zažila při jedné ze starších misí jistý incident. Ale s ostatními ES-členy jinak vychází dobře.

______________________________________________________________

ááááááájem....SMILEY PIG ....chňo chňo

I LOVE UCHIHA SASUKE

5
Průměr: 5 (1 hlas)