SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Edward Elric

Jméno: Edward Elric


Věk: V průběhu seriálu se mění, na začátku je mu 12, na konci 15

Barva očí / vlasů: Zlatá / zlatavá blond

Výška: o tom se vedou vášnivé diskuze, není to jisté... na začátku asi 145 cm, na konci 160 cm

Ed je hlavní postava seriálu. Typický je pro něj jeho červený kabát s černým znakem na zádech. Je to jeden ze dvou alchymistů, kteř dokážou používat alchymii bez transmutačních kruhů - on a jeho učitelka Izumi.

Ed má medové oči a blond vlasy, které vždycky nosí v copánku - až na nějaké momenty, kdy je má rozpuštěné (to bývá většinou tehdy, když ho hospitalizují po nějaké bitvě). Chvílemi je to dost emotivní člověk - často se vzteká (když mu někdo nadává kvůli výšce), napodobuje ostatní (hlavně Mustanga xD ), ale i brečí (např. po scéně s řezníkem, ale udělal to víckrát).

Edward nesnáší, když se mu někdo posmívá kvůli jeho výšce. Je doslova alergický, když mu někdo říká "prcku", "človíčku" nebo "malý pívo".

Jak je už řečeno v Příběhu, Edward se snažil oživit svojí mámu a přišel při tom o nohu a o ruku - jenže mu to není vždycky jen na škodu. Dokáže svou mechanickou ruku proměnit na čepel, která se mu při bojích skvěle hodí.

Edův velký rival je jeho nadřízený Roy Mustang. Ed ho jednou vyzval na "malý" souboj, přičemž zdemolovali celé "nádvoří" hlavní budovy armády a pár přihližejících.

Edův cíl je najít kámen mudrců, aby mohl vrátit skutečnou tělesnou schránku svému mladšímu bratrovi Alovi. Jeho dobrou kamarádkou z dětství je Winry Rockbellová (pozor! Není do ní zamilovaný, bere jí
jako starší sestru!).

______________________________________________________________

ááááááájem....SMILEY PIG ....chňo chňo

I LOVE UCHIHA SASUKE

4.923075
Průměr: 4.9 (13 hlasů)