SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Renji Abarai

Abarai Renji - 阿散井 恋次


jméno v originále: 阿散井 恋次
datum narození: 31.srpna
funkce: Shinigami, zástupce kapitána 6 divize, dříve byl v 5 a 11 divizi
vztah: Gotei 13, Soul Society
výška: 187 cm
váha: 78 kg
oči: hnědé
vlasy: červené
partneři: Byakuya Kuchiki
operativní základny: Seireitei, Soul Society
Zbraň: Zanpakutō
japponský dabér: Kentarō Itō, Reiko Kiuchi (dítě)
americký dabér: Wally Wingert, Yuri Lowenthal (dítě)Popis:


Vysoký, potetovaný a rudovlasý chlapík nás prostě musí zaujmout na první pohled. Společně se svým kapitánem Byakuyou byl vyslán, aby dovedl Rukiu zpět do Soul Society. Zpočátku působí dojmem neskutečně arogantního, sebestředného a nadutého týpka, který se nemá žádné zábrany, zabije všechno, co potká a nejvíc si zakládá na cool hláškách. Bohudík tomu tak není, záhy poznáme, že toto všechno je jen maska, která mu má dopomoci vypadat jako ještě větší frajer.


Co se týče Renjiho osobnosti, nevidím absolutně žádný rozdíl mezi ním a Ichigem, hlavním hrdinou série. I když to jsou nejdřív nepřátelé na život a na smrt a navzájem se málem pozabíjejí, brzy však v sobě navzájem poznají spřízněnou duši a stanou se z nich přátelé. Renji, stejně jako Ichigo, vypění při sebemenší maličkosti, příliš nepřemýšlí a uznává filozofii, že všechny problémy vyřeší pořádná rána mečem, hodně řve a ječí, mívá cool hlášky, občas se chová jako dítě a občas jako totální idiot, ale zároveň vždy bojuje do poslední kapky krve a nikdy se nevzdává, což dokonale maže jeho dojem z jeho prvotního, nepříliš sympatického výstupu a u mnohých jej staví na horní žebříčky oblíbenosti.


Minulost:
Jako malý kluk žil Renji v 78. obvodu Rukongai, což je jeden z nejhorších slumů a přežít v něm dokáží jen ti nejsilnější. Tam se Renji seznámil s Rukiou, která jej a jeho bandu zachránila z prekérní situace (šlohl vodu a majitel se je zrovna chystal roztřískat na kaši) a od té doby se z nich stali přátelé. Bohužel, než dospěli, z jejich party přežili pouze oni dva a protože oba měli jisté duševní schopnosti a života v Rukongai plné zuby, rozhodli se, že se stanou Shinigami. Na Akademii si rovněž prožil dobrá léta a našel si spoustu přátel - např. budoucí zástupce dalších divizí, Hinamori Momo, Hisagi Shuuheie a Kiru Izuru, se kterým neustále soupeřil a křečovitě se snažil být lepší než on. Pak ale byla Rukia adoptována do vznešeného klanu Kuchiki a pro Renjiho jako by se zhroutil svět. Začal nenávidět kapitána Kuchikiho a dávat mu za vinu, že mu Rukiu ukradl. Přísahal si, že Byakuyu porazí a vezme si Rukiu zpět, a právě kvůli tomu se přidal k 6. divizi a postupem času se vypracoval na zástupce kapitána, aby se mu tak dostal blíž a měl ho pořád na očich. Jistou dobu také k smrti nenáviděl Ichiga, protože mu dával za vinu Rukiino odsouzení k smrti, naštěstí Ichigo umí dobře a srozumitelně vysvětlovat a jen co se Renji dostal z nemocnice, přidal se na Ichigovu stranu.


Renji je kromě Ikkakua z 11. divize jediný, kdo kromě kapitánů dovede vyvolat bankai, což samo o sobě svědčí o jeho obrovské síle a talentu. Má také drobnou úchylku, co se týče tetování, které hustě pokrývá celé jeho tělo.Zajímavosti / Schopnosti / Techniky:


Zanpakutou:
Shikai: Zabimaru
Zabimaru, se po zvolání slova "Hoero!" (Howl) extrémně zvětší a dokáže se smršťovat a prodlužovat podle Renjiho vůle, často pak působí dojmem zubatého ocelového biče. Maximální počet takovýchto útoků jsou 3, pak se Zabimaru musí vrátit do původní podoby a až poté znovu útočit. Důkazem Renjiho obrovské síly je, že dokáže Zabimaru vyvolat i bez vyřknutí zaklínadla. má tvar ohromné hadí kostry, která se obtočí kolem Renjiho a útočí podobným způsobem jako ve své shikai formě.
Bankai: Sōō Zabimaru______________________________________________________________

ááááááájem....SMILEY PIG ....chňo chňo

I LOVE UCHIHA SASUKE

4.5
Průměr: 4.5 (2 hlasy)