SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Zombie Loan - recenze

Jedenácti dílné anime. Přemýšlela jsem, je-li to sci-fi nebo fantasy,to kvůli výskytu zombie. Nikdo mi nedokázal poradit, a proto to nechávám na Vás.

Hlavní hrdinka, středoškolačka Michiru Kita s níž se setkáváme hned po úvodní znělce od skupiny The Birthday, je tuze nesympatická. Naprosto obyčejná nehezká dívka, co s sebou nechává lomcovat ostatními. Chvílemi se chová jako hysterka, pak jako blbínek. A taky je pěkně natvrdlá a celkově prostě divná, k tomu patří i skutečnost, že je schopna vidět délku lidského života. Něco jako "oči boha smrti".
Nicméně, další dva hlavní hrdinové - Chika Atsuki a Shito Tachibana už za to stojí. Pokud se ovšem díváme jen na vzhled.
Nakonec ale tvoří docela zábavné zombie-trio, když se snaží zachránit si život. Nebo lépe řečeno, vykoupit si jej od jakési pochybné společnosti Zombie Loan,aby mohli zase relativně normálně žít.

Jde o to, že byl jednou jeden chlápek Bekkou, říkejme mu Watashimori, a ten byl schopný oživit umírající za určitou částku peněz. A život rozhodně není levná záležitost. Chika a Shito získávají peníze zabíjením zombíků,kteří jsou nelegálně vytvořeni, a je jedno, zdali je to zvíře, vraždící maniak nebo nejlepší kamarád. Všichni do jednoho pytle. Hlavně, že za to budou peníze…
Ale každý, v němž není život, pomalu umírá, ať bije srdce v jeho těle nebo ne. A naši hrdinové to už začínají pociťovat také. Vědí, že nemají moc času nazbyt, a proto se vrhají z jednoho dobrodružství do druhého. Poznávají nové hrdiny příběhu. Nové záporáky. Poznávají sami sebe, z pouhých kolegů se stávají přátelé a příběh končí s nadějí na lepší zítřek.

Co se týče kresby, je pěkná. Ne vyloženě dětinská, ani vypracovaná jako dělá paní Yazawa Ai - autorka Paradise Kiss a Nany, ale i tak pěkná.
Tvůrci jsou členové Peach-Pit, v režii Akira Nishimori.
Opening i ending jsou skvělý,ačkoliv mohou nejprve znít drsně,vylekat diváka a donutit jej ve strachu anime vypnout, proto doporučuju slabým nárutám,aby opening přeskočili… Nebo radši ne, jen se na to koukněte!Laughing out loud

5
Průměr: 5 (9 hlasů)