SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Tweedledum

Tweedledum

Třída: S

Věk: 16

Pohlaví: muž

Partner: Tweedledee

Loď: C-Square

Strážný Robot: Dodo

Schopnost: Magnetfelt

Mladší dvojče Tweedledee. Poslouchá a uznává jen ji a k ostatním je celkem chladný a dokonce hrubý. Ne, že by to tak chtěl, ale prostě se nezajímá o nikoho jiného než o svou sestřičku. Jeho schopností je "Magnetfelt," jíž dokáže ovládat magnetické pole kolem sebe. Má velkou moc, kterou ale málokdy předvede, protože je většinou se svou sestrou, která to zařídí raději sama. Dokonce dokáží své síly kombinovat. Tak vznikne super-gravitační fenomén, jemuž se říká "Windsto." Občas dvojčata používají i schopnost "Výměna," což je jakýsi druh spojení mezi sourozenci. Rezonací jejich mozkových vln si můžou předávat myšlenky, vzpomínky i síly. Většinou to ale používají ke komunikaci.

Pro Tweedleduma je pouto mezi bratrem a sestrou důležitější než cokoli jiného. Většinou, když tak kráčejí vedle sebe, připomínají spíše milence nebo manžele, spíš než bratra se sestru. Tweedledum také žárlil, když se jeho sestra začala sbližovat s Lumiere. Navzájem si Tweedledee a Tweedledum přezdívají "Dledee" a "Dledum." Při důležitých misích má Tweedledum zakázáno, říkat své sestře "sestřičko," ale pořád si to nějak nemůže zapamatovat.

______________________________________________________________

ááááááájem....SMILEY PIG ....chňo chňo

I LOVE UCHIHA SASUKE

0