SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Recenze

Mezi mé oblíbené anime patří v první řadě Shougo chara.

Každé dítě má ve svém srdci vajíčko díky pocitům dítěte se mohou dostat ven a později se z nich vylínou quarning charas naše pravé já, ale naopak když se dítě rozhodne svích snů vzdát na vajíčku se vytvoří x a později se z x vajíčka vytvoří x charakter.

Dívka jménem Amu je všude považována za úžasnou rebelku lidé si o ní vymýšlí neuvěřitelné historky, ale ona nechce být za rebelku ve skutečnosti je citlivá, ale neví jak by to ostatní brali kdyby ukázala své pravé já. Jednou večer když v televizi mluví známá mistyčka o strážném anděli, vytratí se do svého pokoje a modlí se ke strážnému andělu aby jí dodal odvahu ukázat své pravé já. Ráno najde v posteli tři vajíčka ze kterých se později vylíhne růžová Ran (amulet srdce), modrá Miki (amulet piky) a zelená Su (amulet trojlístek)na začátku druhé série žlutá Dia (amulet diamant). Amu zjistí že se může proměňovat (jako jediná) a zlišťuje že školní hrdinové "ochránci" maji taká quarning charas. Amu se stane táké ochráncem a jejím úkolem je očišťovat x vajíčka. Společně s ochránci hedá "embryo" (magické vajíčko plnící přání) dřív než ho najde Easter.Ale honba za embryem není jediná soutěž... O lásku Amu soupeří vůdce ochránců Tadase a Kocour Ikuto který dělá pro Easter.

Osobní komentář:U mě by zvítězil Ikuto

5
Průměr: 5 (6 hlasů)