SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Tegami Bachi - Recenze

Japonský název (kanji):テガミバチ
Japonský název (přepis):Tegami Bachi
Anglický název:Letter Bee
Žánr:Dobrodružství,fantasy,nadpřirozeno
Epizod:25
Rok vydání:2009

Ambergroud je jiný svět. Jiný než ten, na který jsme zvyklí. Je rozdělený na tři města. Konec světa Yodaka. Prostřední Yuusari. A hlavní město Akatsuki, ozářeno umělým sluncem. Když nemáte povolení, nikdy se ze své oblasti nedostanete. A věřte mi, povolení nedostane jen tak někdo.
V tomto světě jsou Včelí pošťáci, kteří cestují z oblasti do oblasti aby doručili dopisy, do nihž jejich pistatelé vložili kus "srdce". Na doručení dopisu riskují svůj vlastní život. Jakto? Mezi městy žijí Gaichuu (monstra v podobě obřích brouků), kteří jsou přitahováni "srdcem". Proto každý včelí počťák vlastní shindan. Jediná zbraň, kterou se dá Gaichuu zničit. A každá střela znamená kus srdce. A pošťáci mají též svého dinga-návnadu.

Gauche Suedo má doopravdy neobvyklou zásilku. Malého chlapce Laga Seeinga. Lag stratil svou
matku a je poslán ke své tetě do jiného města. Gauche s ním teda cestuje přes území
Gaichuu, aby se dostal na místo,kde má Laga odevzdat.

Po pěti letech Lag od své tety odchází, aby se stal Včelím pošťákem a našel svou matku. Ale pak přichází problém-Lag nemá svého dinga. Po cestě ale narazí na dívku Niche, dítě Maky (Maka-nějaká bájná bytost).
Ale Lag zjistí, že jeho idol Gauche zmizel. Před čtyřmi roky. Vydá se za Sylvette, Gauchovo sestrou a tam zjistí víc informací. Lag dívce slíbí, že Gaucheho najde.
Pak se oběvuje mnoho jiných zajímavých postav a spousta dojemných příběhu. Příběh dívky Nelli, které umřel maldší bratr Nello a která nenávidí Včelí pošťáky. To je jen jeden příklad.
Pak se setkáme i s jinými Včelími pošťáky. Ariou Link, kterou dříve Gauche miloval. Jiggym, odborníkem přes rychlé zásilky. Zajim, kterému když byl malý Gaichuu zabili rodiče. Connor, který je až nadměrně komický. A spousta jiných úžasných charakterů.

4.8
Průměr: 4.8 (5 hlasů)