SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Skip Beat!

název: Skip Beat!
autor: Yoshiki Nakamura
režisér: Kiyoko Sayama
studio: Hal Film Maker
episode: můžeme sledovat s anglickýma titulkama na animelinkz.com
stav: stále vychází

Seznamte se s Kyoko Mogami, trošku nevýraznou, ale energickou holčinou. Má dvě práce, aby měla na luxusní byt, ve kterém nebydlí sama. Někdy, ale jen občas, se u ní zastaví nová vycházející hvězda
Shou Fuwa. Jedním slovem namyšlenec. Milá Kyoko mu vaří, uklízí, kupuje oblíbený puding a celkově tak nějak slouží. Ona si, ale myslí, že ji Sho miluje, a proto ji vzal sebou do Tokia.

Jednou dostane v práci volno a její srdce zatouží vidět toho zmetka. Vydá se do jeho agentury, kde ho skutečně najde. Vyslechne rozhovor mezi ním a jeho manažerkou. Sho, prohlásí, že v Kyoko nemá nic jiného než dobrou neplacenou služku a nic pro něj neznamená. Kyoko se nádherně naštve a tomu zmetkovi ukázkově vynadá! Zmlácení jí nevyjde, protože ji odtáhnou bodyguardi a tak Shouovi přísahá pomstu.

A jak jinak se pomstít než dostat se do stejně branže a vyhrát nad ním? Rozhodne se stát slavnou a nic ji nemůže zastavit. Nebo ano? Kyoko je houževnatá a odvážná dívka a tak se rovnou vrhne na herectví v agentuře LME, její hlavní odchovanec je Tsuruga Ren, nejslavnější muž v Japonsku. Renovi se, ale nelíbí důvody proč se chce Kyoko stát slavnou. Ren je tak trošku ďábel, dokáže říct tu nejhorší urážku, tak, že byste ho stejně zlíbali. Snaží se občas Kyoko i pomáhat, samozřejmě svým vlastním způsobem, a to zahrnuje spustu komických situací.

Anime vzniklo podle mangy, která stále ještě není dokončená.
Pro zajímavost Shou má stejný hlas jako Tamaki, či Raito.
A Tsugura jako Hisagi z Bleach či Soubi z Loveless

opening: http://www.youtube.com/watch?v=TW49jz_c9bw&eurl=http://bilyoleandr.blog.cz/0902/skip-beat

4.882355
Průměr: 4.9 (17 hlasů)