SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Toradora!


Nyaaaa moje oblííbené anime, klasika školní romatická komedie s humorem a spoustou klišé obratů...jako správná anime school comedie >___<
Hlavními hrdiny je Takasu Ryuji a Aisaka Taiga. Taiga je malá vzteklá dívka, která si pro ránu nejde moc daleko a Ryuji je strašidelně vypadající ekomaniak, který není schopný vidět špinavý pokoj (nedej bože plíseň) Oba se potkají úplnou náhodou na chodbě.
Takasu jako pověstný delikvent a Taiga přezdívaná Tenori Taiga (chibi tygrr) Takasu nezná Taigu a Taiga Ryujih.
Ryuji je trošku pomalejší, takže když kolem uslyší šepat ve kterém zaznívá Tenori Taiga chvíli mu trvá, než se drátky spojí.
Jenže svou domněnku řekne nahlas a už leží na zemi. Když se později vrací do třídy náhle před ním létají židle a stoly.
Než se chudák rozkouká, ze zavřené skříně se k němu dokutálí Taiga.
Aby jí zase nenaštval dělá že nic a jen si chce odnést tašku, ale Taiga vůbec nechápe, začne koktat a vrhne se na chudáka Ryujiho.
Chvíli se o tašku perou, až to Taiga vzdá, nazve ho idiotem a odejde ze třídy. Ryuji nechápe podruhé. Doma najde milostný dopis,
který ovšem není adresován jemu, ale jeho kamarádu Kitamurovi. Ryuji se chvíli směje a jak si hraje s dopisem omylem se dopis otevře....jenže je prázdný.
Večer Ryujiho probudí podivný rachod, jde se tedy podívat, když v tom ho něco malého napadne.
Podaří se mu rozsvítit a tam Taiga v noční košili s dřevěnou, nebezpečně vypadající katanou (nebo jak se to jmenuje)
Taiga Ryujiho honí po chatrně vypadajícím domku (velice směšná scéna, když beru v potaz jejich výškový rozdíl)
V poslední smrtelné minutě Ryuji Taigu zastaví s tím, že v obálce nic nebylo. Pak se ozve můj oblíbený zvuk hladového hrdiny, a Ryuji malého vetřelce nakrmí.
Ktomu jí ještě prozradí, že už nějakou dobu má spadeno na její kamarádku a to ještě neví, že Taiga bydlí naproti.
Tak se ti dva domluví, Ryuji se stane Taigi "pes" bude jí vyvářet a ona na oplátku dá Ryujiho a její kamarádku Minori dohromady (musím podotknout že Minori je další velice zvláštní komplikovaný charakter).
A tak začíná 25 dílné anime, které stejně dopadne tak, jak všichni předpokládají, ale je vtipné se na to dívat, a asi v polovině začnete pochybovat jak to dopadne XD. Samozřejmě dobře...
Ještě musím upozornit na papouška, který se všech 25 dílů snaží říct své jméno...obvykle místo toho řekne nějakou sprosťárnu, a vy nevíte jestli Inko-chan dřív natáhne brka nebo řekne své jméno.

5
Průměr: 5 (8 hlasů)