SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Sora Naegino

SORA NAEGINO

Krevní skupina: 0

Vlasy: Fialové

Oči: Hnědé

Narození: 23.11

Výška: 160 cm

Věk: 16 let

Národnost: Japonsko

Charakter: Snaživá , Laskavá , Důvěřivá , Soutěživá , KamarádskáSora je neuvěřitelně potrhlá, ale to prostě k ní patří. Je milá a neopouští své přátelé. Jako malé jí zemřeli oba rodiče a tak se jí ujal adoptivní rodiče. Je odhodlaná a taky tvrdohlavá a právě proto ji všichni mají tak moc rádi. Má mladší sestru Jume.... a ona jediná vidí kejklíře (později i Layla a Rosseta)

Sora Naegino je dívka,která se rozhodla odjet do USA,aby si splnila svůj sen - stát se opravdovou Kaleido Star!

Pozor Spoiler!!!
Prošvihla konkurz,ale Kalos jí nakonec stejně přijal. Trénovala,zdokonalovala se, až nakonec hrála i hlavní role - Malá mořská víla. Její "přítel" Kejklíř jí vykládá čas od času z karet a ona se tak dozvídá o své budoucnosti. Sora je jediná,kdo vidí Kejklíře, protože je opravdu oddaná jevišti. Později ho začne vidět i Layla Hamilton - nejlepší akrobatka v Kaleido Stage. Kejklíř řekne Soře o Legendárním akrobatickém čísle. Jeho podstatu však neprozradí. A proto se Sora a Layla vydají na nebezpečný trénink. Legendární číslo (jako 2.dvojice v historii) dokážou, ale Layla už nemůže nikdy vystupovat. Leiliným snem je od té doby Sora. Později se v Kaleido Stage objeví nejúžasnější akrobat Leon Oswald, který nemá rád nikoho, pouze sebe a neznámou Sofii, na kterou neustále myslí. Snaží se Soru shodit a dosáhnout největšího vrcholu. Sora se ale nevzdává a snaží se mu vyrovnat.V tu chvíli se v Kaleido Stage objeví May Wong, která chce všechny Sořiny plány překazit. Stanou se z nich soupeřky. May se stane Leonovou partnerkou. Leon,nebo-li Bůh Smrti nepovažuje May za svou rovnocennou partnerku. Sora se po té rozhodla,že přestane soupeřit. Chce se stát Kaleido Star a vytvořit představení v Kaleido Stage bez soubojů - to je její sen. Později se Leon ukáže jako něžná bytost a začne Soře říkat Sofie. Leon se o Soru bojí a mermomocí chce,aby se stala jeho partnerkou.

Sora je neuvěřitelně potrhlá, ale to prostě k ní patří. Je milá a neopouští své přátelé. Jako malé jí zemřeli oba rodiče a tak se jí ujal adoptivní rodiče. Je odhodlaná a taky tvrdohlavá a právě proto ji všichni mají tak moc rádi. Má mladší sestru Jume.

______________________________________________________________

ááááááájem....SMILEY PIG ....chňo chňo

I LOVE UCHIHA SASUKE

4.8
Průměr: 4.8 (5 hlasů)