SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Amagami SS Plus

Na tomto webu můžete o Amagami SS Plus najít:


Hardsub: Download
Hodnocení:
Průměr:
4/10
Kresba:
4/10
Hudba:
2/10
Postavy:
8/10
Děj:
6/10

Kde najdu titulky?
Pouze hardsub, viz výše


Kde najdu mangu?
-Neuvedeno-

Hodnocení z databází:

ČSFD:
74%
Akihabara:
77,1%
AniDB:
7,1


Recenze
„UŽ JE TO SKORO MĚSÍC OD FESTIVALU ZALOŽENÍ, KTERÝ SE KONAL MINULÝ ROK NA ŠTĚDRÝ DEN. OD TÉ DOBY SPOLU CHODÍME… ALE NĚKDY JE TOMU TĚŽKÉ UVĚŘIT…"
V předchozí sérii Junichi v různých routes získal nějakou tu přítelkyni. A aby toho nebylo málo, dostává se nám pod ruce takové malé after story, které nám nastiňuje pokračování těchto právě načatých vztahů…

» Co se mi líbilo:
1) Tsukasa a Haruka. Tyhle dvě tu jsou jedinými důvody, proč jsem chtěl druhou sérii vidět. Ani jedna nezklamala a jejich příběhové cestičky mi pořád dokazovaly, že mě můžou ještě něčím lehce překvapit. Rozhodně jsem se v jejich kapitolách nenudil.

2) Kresba. Standard z minulé sérky tu zůstal nepozměněn a já si mohl užít více reálné vykreslení slečen v jejich přirozenějších odstínech vlasů. Všiml jsem si rovněž krásně vykresleného prachu v boudě, toho jsem si předtím nevšiml.

3) Hudba. Otvírák a zavírák tu už je jen po jednom. Sice mi naplno ani jeden nesedl, ale nějak extra mi nevadil. Hudba na pozadí je jako z minula, jako ochutnávku tentokrát vyberu tohle.

» Co jsem nemusel:
1) Zbytek slečen. Ani já jsem nečekal, že mi budou tak lézt na nervy. Exklusivně u tohoto seriálu tu bude mít každá svoji odrážku.

1.1) Rihoko. U ní jsem to dopředu očekával, po pár minutách epizody se ve mně z té její dětinské veselé nálady vařila krev. Asi netřeba více přibližovat.

1.2) Ai. U ní se jednoznačně ukázala vyčerpanost tvůrců a vytvořili srdceryvné drama o ničem; aneb jak já rád říkám – drama z výkalů. Jako, Ai tu prožívá, že nemůže být se svým vyvoleným přes Vánoce, protože Junichi je prostě s maturitou na štíru a drtí se… Tak na tenhle lep jim neskočím.

1.3) Kaoru. Sama o sobě zklamala. Ta by se mohla s Rihoko chytnout za ruce a jít do oněch míst. Její zodpovědnost tu byla na úrovni pětileté holky v hračkářství; aneb „tohle všechno musím teď hned mít“ a přes to nejede vlak. A pak si ani neuměla přiznat vinu. Jako tsundere, pro které mám jinak slabost, to u mě projela na plné čáře.

1.4) Sae. Je mi až líto, že sem musím zařadit i Sae-chan. Její storyline i vystupování je tu naprosto v pohodě, ale dožíral mě ten vtěrný vypravěč. Kompletně tím zhatil můj positivní pohled na tuhle route.

2) OVAčko. To, co této sérii hodně ubralo, byl poslední bonusový díl. Slovo „bonusový“ mluví samo za sebe. Mě Ecchi nevadí, ale – komplet Amagami je nasvíceno jako romantické anime ve velmi positivním světle a Ecchi je tu tak leda v představách diváka. V tomto univerzu se nese celé anime. A náhle zlom, přidáme sem fanservis! Jako, odkud se to sem dostalo? Vůbec to tu nesedí na zbytek kapitol.

» Shrnutí:
Jedním slovem zklamání. Od odpadu to tu zachraňují jen dvě holčiny, co měli onu dynamiku, protože ta je ve všech skutečných vztazích; nikdy není nic naprosto ideální a klidný. Zbytek mi vždy nějak štval. Jedna hvězda za Tsukasu a Haruku, druhá za animaci a hudbu. Je jednoznačný, že se ve mně cholerik nezapře, ale já to v sobě tlumit nehodlám…

Shlédnuto v japonském znění s českými titulky v TV verzi


0