SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Winry Rockbell

Jméno: Winry Rockbell

Věk: podobně jako Edovi, nejspíš o trochu starší

Barva vlasů / očí: blond / modrá

Winry je bláznivá, ale milá holka. Je to automechanička a má slabost pro všechny šroubováky, klíče, matice, šroubky a tak.

Winry je opravdu smrtonosná, když jí něco naštve! To lítá všechno co peří má i nemá. xD

Winry má psa, který má mechanickou nohu.

Díky Winry má Ed svoje mechanické končetiny.

Winry žije se svou pratetou Pinako, zkušenou starou automechaničkou, která neustále kouří dýmku.

pozor spoiler
Winry je kamarádka Eda a Ala z dětství. Oba jí mají moc rádi, i když jí to moc nedávají najevo. Dělá si o ně starosti a vždycky se rozčílí, když se dozví, že ti dva zas dělali něco nebezpečného. Oba ji berou jako starší sestru, které můžou cokoli říct. Winry se ocitla ve smrelném nebezpečí, když přijela za Edem do města a zajal je převlečený řezník, nakonec ale všechno dobře dopadlo. Edward se rozbrečel, že je špatný alchymista, a Winry brečela taky, protože jí bylo Eda líto. Nedlouho poté ale měla možnost se přesvědčit, že Ed je alchymista vynikající.

Ed s Alem si mysleli, že když podpálili svůj dům, už nemají domov, a pořád to tvrdili. Když byli malí, z pokoje jejich mámy vždycky svítilo malé, bíle světýlko, které je bezpečně vždy zavedlo domů. Když Ed s Alem přijeli za Winry na venkov a vraceli se v noci, z balkónu svítila Winry lampičkou, která vypadala stejně, jako svěýlko v pokoji jejich mámy. Ed s Alem pochopili, že domov mají a vždycky měli, jen si to neuvědomovali.

______________________________________________________________

ááááááájem....SMILEY PIG ....chňo chňo

I LOVE UCHIHA SASUKE

4.666665
Průměr: 4.7 (6 hlasů)