SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Lumiere

Lumiere

Třída: C

Věk: 10

Pohlaví: žena

Partner: Éclair

Loď: La Muse

Strážný Robot: Donnerschlag

Schopnost: Loutka

Do někoho, kdo vypadá jako malé dítě by člověk opravdu netypoval, že bude tak inteligentní a klidný, jako je Lumiere. Má neobvykle vysokou schopnost logického myšlení, kterou neustále ohromuje všechny kolem sebe. Její speciální schopnost se nazývá "Loutka." Lumiere se dokáže napíchnout do jakéhokoli počítače či elektronického zařízení a dokonale ho ovládnout. Takto dokonce ovládá funkce své bitevní lodi.

Lumiere jí nejradši ovoce a různé druhy sýrů, ale víc než cokoli jiného si oblíbila hroznovou šťávu. Oblíbené slovo? "Kontinuita." Oblíbená fráze? "Dáma by se měla chovat slušněji."

Rukavice, které Lumiere nosí, dávají její síle určitou hranici. Schovává pod nimi své růžové nehtíky, které souvisejí s její schopností "Loutka." Lumiere je společně s Éclair zaměstnaná v kancelářích GOTTu jako recepční. I přes její věk zvládá tuto práci bez problémů a to díky její schopnosti manipulovat s elektronikou. Návštěvníci se vždycky velmi diví, když vidí za pultem někoho tak malinkého. Lumiere si dokonce musí nechávat speciálně šít uniformu, protože žádná jiná jí nesedí a je pro ni příliš velká.

Její podoby:

______________________________________________________________

ááááááájem....SMILEY PIG ....chňo chňo

I LOVE UCHIHA SASUKE

5
Průměr: 5 (1 hlas)