SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Shugo Chara

Amu Hinaromi je velmi stydlivá dívka, která ale tuhle svoji vlastnost vůbec nedává na jevo. Paradoxně se zdá, že je skvělá, i když jistým způsobem bezcitná. Pokaždé, když se něco děje, snaží se reagovat tak, jako by jí to vůbec nezajímalo: když se jí někdo líbí, je k němu chladná atd.

Sama v sobě se nevyzná a proto si jednoho večera si přála změnit se. Když se ráno brobudila uviděla u sebe v postely tři vajíčka: růžové, modré a zelené. Nevěděla co si má s nima počít a tak si je vzala s sebou do školy. U školy spatří "Ochránce" děti, které se starají o studenty a chrání je. Už od začátku se jí jeden z nich zalíbil, blonďák jménem "princ" Tadase. On si jako první všimne, že Amu má v tašce vajíčka, a když si s ní chtěl promluvit, ona jako obvykle, když nastala taková situace, ho odpálkovala. Potom jde na velkou schůzi školy a sedla si. Najednou, když Tadase měl svůj proslov jí někdo říkal, jen ať je upřímná. Amu, aniž by chtěla, vyskočí, zvedne ruku a řekne, že se omlouvá, že ve skutečnosti ho má ráda. Když si uvědomila co udělala utekla od tamtut rychle pryč. Když ale běžela a přemýšlela nad tím co se stalo, spadla do jámy u nějaké stavby. Nikdo není v okolí a Amu se bojí, že se nedostane ven. V tom ale z její tašky vyskočí růžové vajíčko, pukne a vyleze z něj malá, růžová, chibi postavička, která jí řekne ať vyletí. Amu nechápavě koukala a najednou se vznesla, ale až moc. Přistála na konstrukci ve velké výšce. Rychle se něčeho chytla a začala panikařit. V tom se před ní objevil podivný chlapík s kočičíma ušima. Ten jí dvě zbývající vajíčka vzal, a když se chystal odejít Amu si uvědomila, že je musí zachránit. Rozběhla se a skočí na něj, vajíčka potom začala padat dolů a Amu se je snažila chytit… Chytila je, ale padala s nimi. Malá růžová chibi po ní chce, aby znovu letěla. Amu má pocit, že to nedokáže, ale pak si vzpomene, jak si přála změnit se. V tom k ní přiletí zámek, který ten ušatý šlohnul před tím někde jinde. Amu se úplně promění a náš roztomilý ušák to (na pomoc přijde ještě Tadase) vzdá.

O postavách:
AMU HINAMORI

Jméno: Amu Hinamori
Guardian Chara: Ran, Miki, Su, Dia
Narozeniny: 24.listopadu
Krevní skupina: 0
Hodnost: Joker

Info: Amu je joker. Jako jediná v týmu ochránců má pouze jednu povinnost. Její povinosti je najít X vajíčka a očistit jejich. Ve škole je divoká a úžasná. Amu však taková nechce být. Je zamilovaná do tādas ale objeví se ikut který je ve správnou chvíli na správném místě. Amu když se spojí s Ran vypadá jako rostlieskavačka. Má na sobě růžový kšilt, růžové tričko, růžovou sukni a růžové boty. Amu je vysoká 152cm štíhlé postavy.

UTAU HOSHINA

Jméno: Utau Hoshino (Tsukiyomi)
Guardian Chart: IRU a Eru
Narozeniny: 9. listopadu
Krevní skupina: A

Info: Její pravé jméno je Utau Tsukiyomi. Utau je ikutová sestra.Je známá zpěvačka. Utau je do ikut zamilovaná. On však o ni nestojí. Pro ikut by Utau udělala cokoliv. Utau je 170 cm vysoká, štíhlé postavy. Její manažerka je Yukari Sanjo. Utau má proti Amu to, že o Utau ikut nestojí. Ukradla Amu mokru a s DII se stalo X vajíčko. Má 2 charakte. IRU je čert a Eru je anděl. To, že má tyto dva charaktery znamena, že utau může být i špatná i dobrá.

RIMA MASHIRO

Jméno: Rima Mashiro
Guardian Chara: Kusu Kusu
Narozeniny: 15. srpna
Krevní skupina:?
Hodnost: (nová) Queen

Info: Rima Mashiro se přidala k ochráncem když Nadeshiko a Kuka odyšli. Na začátku Rima ničila vajíčka protože nevěděla jak je očistit. Když byla malá dokázala rozveselit lidí. Pak si však uvědomila že smích je hloupý. Proto má za Charu kusu kusu která vypadá jako klaun. Rima je 147cm vysoká štíhlé postavy.
U chlapců byla oblíbená až doky nespravila změnu charakteru. Když se spojí kusu kusu má oblek jako klaun.

4.8
Průměr: 4.8 (15 hlasů)