SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Grell Sutcliff


グレル サトクリフ, Gureru Satokurifu

Info:
Rasa: Shinigami(Bůh smrti)
Pohlaví: mužské
Oči: žlutozelené
Vlasy: červené
Výška: 174cm
Povolání: Sběratel duší
Jap.Dabér: Fukuyama Jun

Popis:
Grell si na počátku anime/manga hraje na úplně neschopného sluhu Madame Red, kterou miloval.
V té době je na přání Madame poslán jako její špion do sídla Phantomhiveů, pod záminkou že se má učit od Sebastiana jak být dobrým sluhou.
Během této doby se do Sebastiana zamiluje. Už tehdy jsou mírné náznaky že by mohl být smrtkou, ale to si člověk uvědomí až dodatečně,
když se zjistí že smrtka je a že společně s Madame Red byli Jackem Rozparovačem.
On pomáhal Madame, právě kvůli tomu ji miluje, protože má úchylku na červenou barvu a Madame nejenže nosila červené oblečení a měla červené vlasy,
ale i vraždila pro pomstu za své neštěstí prostitutky v temných ulicích Londýna. Jednou jsou ovšem odhaleni Cielem a Sebastianem a svedou spolu souboj.
Tehdy se poprvé ukáže Grellova pravá podoba a on se snaží přesvětšit Sebastiana aby s ním chodil. On je ale Grellem znechucený.
Nakonec Madame Red nevyužije šanci zabít Ciela, protože je to její synovec a ona ho má ráda. Grell se kvůli tomu naštve a zabijeji svojí kosou smrti,
ta jeho má podobu motorové pily. Ta je mu po zabití Madame Red odebrána a on si to kompenzuje tím,že si místo ní sežene nůžky na papír a říká jim kosa smti Tongue.
Později začne příležitostně pomáhat Cielovi Phantomhivemu , aby byl nablízku Sebastianovi, nebo (jak on mu k Sebastianově nelibosti říká) 'Sebbymu'.
Jeho šéf jakožto smrtky je William T. Spears. Grell o sobě pořád prohlašuje že je 'krásná herečka' XD a že má prý 'radar na fešáky' Laughing out loud.
Jenže on se zamiluje do každýho hezkýho chlapa v anime/manze - Sebastian, Undertaker a dokonce i Pluto.

5
Průměr: 5 (6 hlasů)