SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Haji


Haji

-Jeho věk je 142 let, i když vypadá tak na 20
-Pohlaví je Mužského
-Spadá do druhu upírů - "Chiropteranů"
-Jeho Titul je "Chevalier" tzv. ochránce nebo-li strážce
-Karmu má kladnou
-Vyskytuje se pouze v Blood+
-Jeho blízkými jsou: Saya Otonashi, a Riku Miyagusuku
-Kdysi býval člověkem
-Nosí u sebe na zádech hudební pouzdro ve tvaru rakve, kde má uložené své Čello.
-Ovládá bojové umění a hraje na svůj nástroj.
-Také umí výtečně hrát na housle a tak moc procítěně, až při poslechu praská člověku srdce žalem.
-Svou pravou ruku nosí stále obvázanou, a to z důvodu, že má podobu těch tolika nenáviděných nestvůr zvaných "chiropterané".

Představte si toho nejvěrnějšího a nejoddanějšího přítele ba i milence, terý vás miluje upřímně natolik, že by za vás bez váhání položil ihned život a velmi rád.
Takový je Haji/Hagi, plně milující Sayu, věrně jí sloužící jako její oddaný Chevalier až na věky.(Tak moc, že i Saye svou hudbou začne otevírat svou zapomenutou mysl
).

Minulost:

Kdysi dávno býval obyčejným člověkem, kterého přivedl "Joel Goldschmidt" jako malého chlapce do šlechtického sídla. Tam se seznámil se Sayou, pro kterou se stal v pozdějšíh dobách společníkem.
Asi po 15 letech co Haji jako každý jiný normální člověk zestárl se jednoho dne smrtelně zranil.
Saya ho nechtěla nechat zemřít, a tak mu darovala svou krev pomocí transfuze, díky čemu z něj nevědomky učinila svého služebníka "chevaliera".
Poté co vysvobodili Divu(Saynu sestru)se pouze on s ní vydal na její tak dlouho vytouženou cestu kolem světa.
Velmi Sayu miloval a stále miluje, i teď po těch několika staletích co na ni čekal až se probudí k ní stále cítí velké city, a snaží se jí navrátit paměť.
Jeho prvním a velmi vášnivým polibkem hned v prním díle Saye pomůže ke znovunabití její síly a částečné obnově paměti, i když jen na krátko ve chvíli, kdy je Saya v ohrožerní žiota jedním z krvežíznivých chiropteranů. Od té doby jí zároveň doprovází na cestě znovupoznání, a zároveň ji nejen chrání tak jao miluje, ale i jí pomáhá v dopadení své ted již krvežíznivé sestry Divi za záměrem ji zabít
.

Dovednosti:

-Vládne silou chiropteranů, tedy silnému druhu mutovanýh upírů.
-Hudební pouzdro ve tvaru rakve, které stále nosí na svých zádech používá nejen pro přenos svého hudebního nástroje na který tak výtečně hraje, ale zároveň i jao svou zbraň a obranu proti krvežíznivým chiropteranům. Většinou je s tímto velmi těžkým pouzdrem mlátí hlava nehlava. Tongue
-Další jeho z obranných i útočnýh vlastností je jeho velmi tenká dýka, kterou používá na chirpteranys úmyslem je zabít.Je velmi tenká a dobře vyvážená, takže se s ní krásně probodávají nepřátelé.
Tuto dýku používá také když se potřebuje Saya napít krve. Vezme onu dýku a čistým řezem se řízne do své ruky z které dává svou krev Saye.
-Posledním aspektem jeho schopností je bojové umění. Za dobu co čekal dlouhá léta na Sayu než se probudí se naučil mnohá bojová umění a jejich nejhlubší tajemství. Ovšem ani s těmito shopnostmi a uměními, i přesto že vládne silou chiropteranů stále nedokáže měřit s nejsilnějšími z Diviných rytířů(chevalierů
).

______________________________________________________________

Nerada sama sebe hodnotím, protože to co si o sobě často myslíme,
ne vždy bývá pravdou.

5
Průměr: 5 (8 hlasů)