SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Popis

Název: BLOOD+
Japonský název: BLOOD+
Režie: Jun'ichi Fujisaku
Hudba: Mark Mancina
Kategorie: Seriál
Počet dílů: 50 epizod
Žanr: Akční, Drama, Horror, Dobrodružné, dark fantasy
Datum vydaní: 2005
Studio: Production I.G

Anime Blood+ nepřímo navazuje na film Blood - the last Vampire. Odehrává se zhruba 40 let po filmu. Pokud jste ale neviděli film vůbec to nevadí, příběh je udělán tak, aby ho pochopil každý. A že jde skutečně o velkolepý příběh - na začátku se vyrojí tolik otázek že každý neusne dokud neuvidí další díl. Znamená to tedy, že se nevyspíte vůbec, protože kompletní příběh se dozvíme až na konci. Mezitím se budem dozvídat malé "střípky", díky kterým je Blood+ jedno z nejnapínavějších anime.

Saya je středoškolačka s úplně normálním životem. Má otce, dva bratry, spoustu kamarádů a velký apetit. Jediné co je snad trochu neobvyklé je, že trpí chudokrevností. Tím ale trpí spousta lidí. Další věc je, že si nepamatuje svůj život. Jediné co si pamatuje je zhruba poslední rok jejího života, ale i stím se dá žít. Možná díky tomu je její život opravdu štastný.

Jeden večer se vrací Saya do školy pro své zapomenuté boty a tím to celé začne. Uvidí vraždu svého učitele nějakým monstrem nazývaném Chiroptera - podle jednoho rodu upírů. Stejně jako upíři potřebují tato monstra ke svému životu krev a tu nejraději vysávaj z lidí. Tento chiropteran se hned jak zvětří Sayu vydá za ní. Asi by už bylo po ní, ale tu se objeví záhadný kluk s chellem (čelem- hudební nástroj) na zádech, vrazí do ruky Saye katanu a řekne "bojuj". Ta se s mečem cítí skvěle a bez váhání chiropterana zabije. V tu ránu se jí z mysli vynoří vzpomínky na to jak bojuje ve vietnamské válce proti těmto monstrům. Jak je to ale možné, když Saye je 16 a vietnamská válka byla před 30 lety?
Ten samý druh příšer za pár dní zabije Saye i otce. Ten jí těsně před jeho smrtí stihne zdělit, že není její otec, že je adoptovaná a že její bratři - Kai a Riku nejsou její bratři. Po jeho smrti se Saya dostane k jeho příteli Davidovi. Ten vede organizaci jménem Red Shield (červený ,nebo rudý, štít), která už dlouho bojuje s chiropterany. Chiropteran totiž masově vyrábí jedna francouzská firma v čele s Van Arganem, mužem který později vymyslí, že bude vyrábět i geneticky upravené válečníky. Tím by získal celosvětovou nadvládu. Nicméně jediný člověk, který může účině zabít chiropterany je Saya - její krev způsobuje krystalizaci jejich krve. Saya se spolu s Kaiem a Rikuem (kteří ji chtějí všude doprovázet) připojí k Red Shield (Rudému štítu) a započne hon na chiropterany.

Po nějaké době, ale vyjde najevo, že Saya má opravdovou sestru - Divu, která má vražedné sklony. Jediná možnost jak nadobro vymýtit chiropterany je zabít Divu - ta je také chiropteran -jedna ze dvou ,princezen' (druhá je Saya)- ,pouze v lidské podobě. Proto Saya nemyslí na nic jiného než "zabít Divu".

______________________________________________________________

ááááááájem....SMILEY PIG ....chňo chňo

I LOVE UCHIHA SASUKE

4.833335
Průměr: 4.8 (6 hlasů)