SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Dvergr

Dvergr

Třída: S

Věk: 19

Pohlaví: žena

Partner: Alv

Loď: Svlat

Strážný Robot: Thor

Schopnost: Absorbce

Nedává najevo své pocity a ve všem se podřizuje Alv. Vlastně ani nemá na výběr. Je to typ osoby, který sebou nechá raději manipulovat. Možná je to také tím, že cítí jakousi vinu z minulosti. Její schopnost je stejná jako u Alv "Absorbce" a "Reflex." Je velmi vzácné, že pár ES-členů má stejné schopnosti. Vedly se dohady o tom, jak to, že mají dva naprosto cizí lidé stejnou dovednost.

Dvergr a Alv mají podle všeho velmi podobnou, vlastně shodnou DNA. Později se ukáže, že je mezi nimi pokrevní pouto, matky a dcery. Ale to stále nevysvětluje to, že mají obě shodnou schopnost "Absorbce" a Reflexu." Podle odborníků by se takovéhoto výsledku nedalo docílit ani mechanickou přestavbou. Přesto je s jejich schopnostmi problém. Jestli se při používání svých dovedností Alv a Dvergr ocitnou příliš blízko sebe, způsobí to zpětnou vazbu, která zastaví vše v okolí. V tu chvíli už nebude nic pohlceno, ale vznikne proces, který zasáhne Alv i Dvergr a uzavře je do nekonečného kruhu, který lze zatavit jen tak, že obě ženy zemřou.

Na všechny Dvergr reaguje velmi chladně a nepřístupně. Dokonce i na Alv. Je k podivu, jak dvě osoby, které spolu pracují, nevěří jedna druhé. Vypadá to, že nejsou svázány žádným poutem. Možná je to tím, že jediné, co mají společné je lest...

______________________________________________________________

ááááááájem....SMILEY PIG ....chňo chňo

I LOVE UCHIHA SASUKE

5
Průměr: 5 (1 hlas)