SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Shiki Senri

Shiki Senri (千里 支葵)

VĚK: 16
POVOLÁNÍ: Student v Noční třídě, model
RASA: Upír úrovně B
SÍLA A SCHOPNOSTI: Krvavý bič, který dokáže vypouštět z prstu a krev kterou vypoušti dokáže utvrdit ve velice tvrdou hmotu se kterou dokáže probodnout i velice pevné věci.
VZHLED: modré oči a červené vlasy
POVAHA: Velice tichy, často vypadá znuděně, své pocity a strasti vypoví pouze Rime se kterou pravděpodobně „chodí“,
RODINA: Rido Kuran-otec
Yuuki Cross- sestřenice
Kaname Kuran- bratranec
Haruka Kuran-strýček(mrtvý)
Juri Kuran- Tetička(mrtvá)

Jeden z nejmladších upírů v Noční třídě, Zabývá se Modelingem společně se svou společnicí Rimou, (Pravděpodobně strašně rád jí.)

Děj
V první sérii Vampire Knight byl celkem nenápadný a ne moc do děje zapojený ale to se změnilo s příchodem další série a to Vampire Knight Guilty , kde se na Upírském plese setkal se svým strýcem který mu sdělil že by se měl někdy zastavit za svou matkou. Shiki s jistou nechutí k matce přece jen přijel a tam jí posloužil jako „večeře“. Pote se chtěl dozvědět něco o svém otci ale to mu jeho matka nebyla schopna říci. Po nějaké době si ho zavolal na návštěvu strýček se kterým se dříve setkal na plese. Strýček ho zavedl do podzemí kde mu ukázal tajemství jejich rodu a to jeho otce Rido Kurana , který byl ponořen v nějaké nádobě naplněné tekutinou. Jakmile se Shiki přiblížil tělo se probralo k životu a povstanulo z té rádoby „rakve“. Jakmile se postava napřímila a vzhlédla k Shikimu, Shiki spatřil dvě oči které měli modrou a červenou barvu. Po kratičkém shlédnutí se ta zvláštní postava vyrukovala s tím že si propůjčí Shikiho tělo. Shiki nestačil nic udělat a jeho otec si propůjčil jeho tělo.
V době kdy má Shikiho tělo Ridou, který toho využil a nastoupil na Cross akademii kde se seběhne několik věcí a jedna z toho je Setkání s Rimou která okamžitě poznala že tohle není Shiki. A tak se Dokonce s Shikim/Ridou utkala kde ale neměla šanci na vítězství a kdyby nezaskočil Ichijou byla by už zřejmě Rima mrtvá.


Shiki společně s Rimou

______________________________________________________________

5
Průměr: 5 (4 hlasy)