SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Roy Mustang


Jméno: Roy Mustang

Věk: ?

Barva vlasů / očí: černá / černá

Roy Mustang je plukovník v armádě, a hnivý alchymista. Nosí bílé rukavice, na kterých má malé alchymistické kruhy. Je raritou mezi alchymisty - dokáže udělat oheň z ničeho. A jako Ed tleskne, než použije alchymii, Roy luskne prsty.

Roy se neustále snaží zachovat vážnost a chladnost. Snad jediný člověk, který ho dokáže vytočit, je Maes Hughes - podplukovník, který místo toho, aby mu podával hlášení, neustále mele o své malé dcerce.

Roy Mustang má slabost pro podplukovnci Rizu Hawkeyovou, i když si to nepřiznává - až na konci seriálu to vypadá docela nadějně.

pozor spoiler
Riza Royovi nejednou zachránila život - nejlepší je ale scéna, kdy prší, důležitý státní nepřítel Scar je obklopený vojáky a Mustang ho chce sežehnout ohněm. Scar se k němu vrhne, Riza podrazí Royovi nohy a začne po Scarovi střílet. Scar uteče. Mustang se vztekle ptá, proč to udělala, a ona mu s klidem odpoví, jestli si skutečně myslí, že by mu oheň v tom dešti na něco byl. Nastane trapná chvíle ticha. xD

Roy nemá Eda zrovna dvakrát v lásce, protože Ed většinou neposlouchá rozkazy a dělá všechno podle vlastní hlavy.

Roy přjde na konci seriálu o oko.

______________________________________________________________

ááááááájem....SMILEY PIG ....chňo chňo

I LOVE UCHIHA SASUKE

4.25
Průměr: 4.3 (4 hlasy)