SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Miwako Sakurada

Jméno: Miwako Sakurada 櫻田実和子
Věk: 18 let
Povolání: Student návrhářské školy
Miwako -

Miwako je velmi živá, energetická a vším nadšená holka. Vzhledově vypadá spíše, jako malá holčička , ale není to tak.
Má sestru Mikako, která vlastní značku Happy Berry. Miwako v ní vidí vzor.

Miwako byla první Yukari přítelkyně a měla ji velice ráda. Velmi si Yukari oblíbí a hned od začátku ji začne říkat Caroline, tak ji pak budou říkat skoro všichni. Protože chtěla, aby zůstala v Ateriéru, ale Miwako ji naznala, tak ji tak začala říkat.
Vždycky ji pomůže a nebude váhat ji podat pomocnou ruku v těžkých chvílích, i když bude mít v životě sama více problémů. A to, když nečekaně potká spolužáka Yukari, který byl její starý přítel s dětství, kterého v minulosti odmítla a dala přednost součastnému partnerovi Arashimu. Oni spolu chodí už velice dlouho a Miwako ho nikdy nezradila, i když si Arashi myslí pravý opak. Ona ho velice miluje a nikdy by to neudělala.
Miwako spíše pro ateliér jako přinášeč pohody, takové sluníčko.Je vždy v dobré náladě a snaží aby i ostatní v ateriéru měli taky dobrou náladu. Když jsou smutní, tak je s nimi smutná ,ale ostatní ji neradi vidí smutnou, tak se ji snažej za každou cenu rozveselit. Je taky členkou ParaKiss a pomáhá jim v šití.

______________________________________________________________

ááááááájem....SMILEY PIG ....chňo chňo

I LOVE UCHIHA SASUKE

5
Průměr: 5 (2 hlasy)