SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
LenaLee Lee

リナリー・リー

Věk: 16 let
Výška: 166 cm
Váha: 48 kg
Pochází z: Číny

Anti-akuma zbraň:
Její bojová Anti-akuma zbraň v podobě páru černých bot je schopna jízdy při vysokých rychlostech, chůzi po vodě, a pomocí zvukových vln jako záchytné body. Poprvé se temné boty obevili v 8 dílu anime.
Když se později napila nápoje ve zkapalněné formě nevinnosti se Dark Boots vyvinuly od jejich starého typu zařízení do zcela nového typu Crystal.

Informace:
Lenalee Je velice laskavá 16-tiletá Exorcistka z Číny. Její rodiče byli zabiti Akumou, když byla velmi mladá. Vzhledem k její schopnosti používání nevinnosti,byla donucena stát se Exorcistkou. Protože byla
oddělena od svého jediného zbývajícího člena rodiny v mladém věku, se zbláznila a musela být držena kvůli opakovaným pokusům o útěk.
Později se její bratr Koumui připojil do Temného řádu a usnadňil její osamělost.Z tohoto důvodu byla obnovena její příčetnost a teď bojuje za svého bratra.
Její vnímání "světa" se skládá z jejích přátel a rodiny, kdykoli jeden z jejích přátel zemře, zdá se jí, jako by část svého světa byla zničena.
V Temném řádu je již 3roky.

4.88889
Průměr: 4.9 (9 hlasů)