SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
ELfen Lied


Recenze:
Lucy je jedním z nejsilnějších příslušníků rasy „diclonius“, skupinky mutantů, jež se od lidí liší pouze růžovou barvou vlasů a očí a dvěma rohovitými výběžky na hlavě. Ty představují zdroj telekinetické síly dicloniů: vektorů, neviditelných a nadlidsky silných rukou, díky nimž jsou mutanti prakticky nepřemožitelní. Dicloniové chovají nepřekonatelnou nenávist k lidem a neváhají užít svých schopnosti k zabíjení, z toho důvodu je vláda drží ve speciálním vězeňském ústavu, kde jsou zkoumáni a postupně eliminováni. A právě odsud Lucy jedné noci unikne.

Bratranec Kouta a sestřenice Yuka se setkávají poprvé po osmi letech a jejich setkání je okamžitě pokřtěno neobvyklou událostí: na pláži nacházejí nahou dívku s růžovými vlasy, dvěma rohy a vážným zraněním hlavy, které způsobilo její ztrátu paměti, řeči a, řekněme, mírně infantilní chování. Kouta a Yuka se bezbranné Nyu, jak si dívku pracovně pojmenovali podle jediného zvuku, který vydává, ujmou, ovšem brzy zjišťují, že minulost Nyu je velice černá. Nebo by se slušelo říci spíše krvavá?

Elfen lied je jedním z mála seriálů, které jsou poněkud krvavější. V dalších epizodách však poznáte, že je tento seriál velice poutavý i z hlediska komiky, přátelství a lásky.
[Tento animovaný příběh nás zavede do přítomnosti odehrávající se ve výzkumných, tajně ukrývaných laboratořích na celém světě. V jedné z těhto pokusných laboratoří se odvíjí počátek tohoto úžasného, dech beroucího anime, které bych rozhodně nedoporučovala pro mladší alespoň 15 let.

+
- Anime tohot orázu se nedá téměř nijak vytknout. Dokonalá zápletka, dokonalý děj
- Animece velmi pěkná
-Nejedná se o anime pro děti, a krvavý nádech tohoto příběhu tomu dodává půvab

-
- Nenapadá mě nic

Na tomto webu můžete o Elfen Lied ještě najít:

Popis
Online cz/tit
Info o postavách
Info o manze
Seznam dílů
Popis

Kde sledovat videa?
U nás přes možnost video sekce (jinak na megavideo) Wink

______________________________________________________________

Nerada sama sebe hodnotím, protože to co si o sobě často myslíme,
ne vždy bývá pravdou.

4.88889
Průměr: 4.9 (9 hlasů)