SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Misa Amane

Jméno:Misa Amane

Věk na začátku: 19 let

Výška: 152 cm

Váha: 36 Kg

Krevní skupina: AB

Datum narození: 25 prosince

Amane Misa, známější pod přezdívkou Misa-Misa je začínající modelka. Death Note se jí dostane do rukou od shinigami Jealouse, který pro ni obětoval svůj život. Přináší ji k ní Rem, další z bohů smrti, tentokrát však ženského pohlaví (aspoň to o sobě prohlašuje), která také Misu následuje, stejně jako Ryuk Lighta.

Misini rodiče byli zavražděni, a jejich vrah nebyl potrestán- do té doby, než se objevil Kira. Kira ho zabil, a Misa je mu vděčná. Snaží se na sebe strhnout jeho pozornost, předstírá že je pravý Kira a setkává se s Lightem, kterému okamžitě podlehne a vyzná mu lásku. Light jí začne využívat jako nástroj a pokusí se s její pomocí zbavit se L.

Misa obvykle nepromýšlí své akce, a neřeší, jestli to co dělá je špatně nebo správně- dělá to proto, že to Light nařídil.

I přes své šílené vystupování není hloupá, má celkem rychlé uvažování, a navíc je naprosto loajální vůči Kirovi – což z ní dělá dokonalý nástroj pro Lighta.

Pozor spoiler
Misa stejně jako Light našla zápisník smrti patřící Shinigami jménem Rem. Jeden sériový vrah jí zabil rodiče a ona se mu chtěla pomstít. Light toho vraha zabije pomocí zápisníku smrti a ona mu za to bude vděčná a až odhalí Lightovu identitu, tak se do něho i zamiluje. Misa se z vděku stane Lightovým ochráncem. Zbývá jí už ale jen čtvrtina života, jelikož má tzv. Shinigami eyes. Jsou to vylepšené oči, díky kterým vidí pravé jméno a délku života všech lidí, na které se podívá. Tyto oči získala od Shinigami Rem, jelikož uzavřeli dohodu, ale Misa za to musela zaplatit polovinou svého života a jelikož dohodu uzavřela dvakrát, tak už jí zbývá jen čtvrtina jejího původního života.

______________________________________________________________

ááááááájem....SMILEY PIG ....chňo chňo

I LOVE UCHIHA SASUKE

4.8
Průměr: 4.8 (5 hlasů)