SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Emperor of the Nine Towers: 2

Uprostřed gigantické místnosti se tyčil ohromný kulatý stůl, který byl vytesaný z černého lesklého kamene a uprostřed byl posetý několika velkými bledě zářícími runy. Obklopený byl 57 luxusními židlemi, které byly zcela obsazené, ale jen jedna židle byla prázdná a vynikala nad ostatními. Byla to židle zdobená těmi nejvzácnějšími drahokamy a světově nejkrásnějšími předměty světa, byla totiž určená tomu jenž vládl té místnosti. Ale ta osoba, se nenacházela v přítomnosti 57 osob.

Jeden z přítomných členů, kteří seděli a čekali na toho, jenž vládl místnosti byl oděn do plné rudé platové zbroje, která vyzařovala nelidskou a temnou auru zoufalství. Jeho zbroj však nepřipomínala žádnou takovou, která by byla vyrobena v lidském světě a lidskými kováři, byla jako z jiného světa. Jeho krutá přilbice připomínala lebku člověka, která byla detailně pokryta rudým masem. Jeho detailní brnění vypadalo jako lidské tělo bez kůže a každý pohyb, který vydal vypadal jako kdyby se právě chystal vysát veškerý život, který se právě nacházel v místnosti. V jeho pravé ruce pevně svíral svoji velkou zbraň odachi, která svým vzhledem připomínala unikátní dekorativní kousek, ale z jejího jílce kapala krev, avšak nikdo z přítomných si s tím nedělal starosti, protože krev za několik sekund z lesklé černé mramorové podlahy zmizela. Tato bytost jménem Tsuki, byla ta která se stala válečným nemrtvým čarodějem vyšší úrovně (Undead Warmage), aby se naučila ta nejmocnější kouzla.

Ve Worldborne si každý hráč mohl vybrat mezi třemi skupinami široce rozvinutých ras své postavy: Heteromorfní, humanoidní a Demilidskou.

Mezi humanoidní rasy patřili: elfové, půl elfové, trpaslíci, gnomové, Aasimaři, půlčíci a tak dále. Demilidské rasy měli většinou tendenci vypadat velice ošklivě, byli to: skřeti, ještěři, kyklopové a podobně. A heteromorfní rasy, ty měli většinou vyšší (hlavně útočné) statistky, ale také měli své nevýhody. Celkem bylo osm set hratelných ras.

Hra se také na svou dobu pyšnila svými pokročilými vizuálními efekty, neomezenou svobodou hraní a velkými herními světy, kterých bylo celkem šest: Hitifold, Jotunheim, Dyrheim, Alfheim, Asgard a Ohreinnfold.

Hráči si také mohli zakoupit zvlášť speciální balíček, který obsahoval nástroje pro tvůrce NPC postav.

"Vidím, že jsi pořád v dobré formě, Hisame."

Dlouhé ticho náhle přerušil hluboký hlas bytosti, který se rozezníval po celé místnosti a následně se ztrácel v dáli. Majitelem tohoto hlasu byl 2, 5 metrů vysoký muž, ale cosi na něm bylo divné, jeho tělo nebylo lidské. Měl na sobě černou plátovou zbroj, která byla posetá modrými diamanty, hruď mu zdobil velký karmínový diamant a celá zbroj byla zlatě zdobená. Jeho přilbice připomínala tvář nějakého podivného tvora podobnému lvovi, ale z přední části přilby mu rašil dlouhý zlatavý roh, který vypadal velice impozantně a měl zlatý ocas, který byl větší než on sám a byl pokryt dlouhými kovovými hroty.

"Ano, jak vidíš, jsem pořád celá. Mimochodem Iki Ryo, mohla bych mít otázku? Samozřejmě jen ze zajímavosti."

Tato žena by se dala nazvat jako bohyně krásy. Její fialové dlouhé vlasy jí sahaly až po ramena, a zakrývali tak polovinu její tváře. Její výrazné oči měli tmavě modrou barvu a její kůže byla bledá jako vosk.

Na sobě měla plné rudé punčochy, které jí sahali až po hrudník, které následně překrývalo stříbrné detailní brnění. Na ramenou měla připnuté velké černé peří a kolem pasu měla připnutý černý plášť lemovaný zlatými pásy, které ladilo s jejím designem. Avšak její chloubou bylo, něco co připomínalo velký zlatý klíč, který se jí vznášel hlavou spolu s několika černými dýkami, které silně zářili žlutou oslnivou září.

"Ano, proč ne. Rád ti na ni odpovím pokud budu moct."

V tuto chvíli se začal cítit nesvůj, věděl že tato žena je velice vychytralá a dravá. Hisame ráda využívala každé příležitosti, která se jí naskytla k tomu, aby mohla ukázat, že ona je hodna pozice na které byl Iki Ryo. Iki Ryo byl na pozici velitele rytířů zkázy, která čítala přes 30 000 rytířů. Byla to důležitá armáda cechu, která měla bránit severní zeď před invazivními silami hráčů. Hisame nebyla příznivcem válek a neměla v úmyslu vést armádu, jejím hlavním cílem byla bohatá pevnost na okraji severní zdi kde přebýval a byl pánem Iki Ryo.

Tato pevnost se jmenovala Lavinia. Lavinia byla postavena z bílého kamene se strukturou podobnou hvězdě s ohromnými hradbami a velkými věžemi, které prorážely mraky. Každá strana pevnosti měla své vlastní jméno. Severní se jmenovala Eredith, západní se jmenovala Maria, jihozápadní se jmenovala Rose, východní se jmenovala Elyn a Jihovýchodní se jmenovala Helia. Lavinia sloužila především jako skladiště a měla v zásobě mnoho cenných minerálů a drahokamů. To místo kde byla pevnost postavena, byla bohatá na drahokamy a minerály, ze kterých si hráči mohli vyrábět zbraně, silné golemy, brnění nebo magické předměty.

Iki Ryo však nevěděl proč je Hisame tak nepřátelská, myslel si, že možná cítila rivalitu nebo jen chtěla poměřit své síly. Ve chvíli kdy k jejich společnému cechu pochodovala alianční dvoutisícová armáda hráčů pod vedením jedné z nejznámějších humanoidních cechů ve hře Earthflayers byla pravděpodobnější možnost toho, že by se někteří rozhodli cech opustit nebo zradit ve vlastní prospěch, a to byla její příležitost.

"Pověz, Iki Ryo, jak je možné, že tak silný hráč na tak vysoké úrovni používající super magii, byl poražen hráčem, který nebyl ani schopen detekovat naši věštící magii."

V místnosti nastalo hrobové ticho, každý z přítomných se na bytost zvanou Iki Ryo podíval překvapeným pohledem. Iki Ryo byl třináctý nejsilnější člen cechu Ligningstars, který dokázal používat magii super- úrovňe. Super - úrovňová
magie byla velice silná a ve většině situacích decimující, používali ji jen ti, kteří dosáhli plného levelu své třídy, podtřídy a své rasy. Většina hráčů však neměla trpělivost na levelování své podtřídy a rasy, a tak se připojovali k cechům, kteří vlastnili hráče na vysokých úrovních.

Super - úrovňová magie měla speciální strom dovedností, který se objevil hráčům na plné úrovni 100. Tento strom byl zvláštní v tom, že se potřebná dovednost odemykala po dokončení speciálního úkolu, který čítal nejméně 10 úkolů a každý z nich byl jinak obtížný a hodnocen. Úkol zahrnoval nájezdy na dungeony, plenění hráčských hradů a zemí, zabíjení příšer a dalších náročných úkolů. Po splnění všech určených úkolů, mohl hráč odemknout jednu dovednost, kterou mohl vylepšit do maximálního levelu 90. Iki Ryo, byl zkušeným válečníkem na vysoké úrovni, který měl 3 dovednosti super - úrovně a byl všemi uznávaný za své vynikající schopnosti v PVP bitvách, jeho prohry však nebyli tak časté.

"Je to, složité. Ten lidský hráč byl vskutku dobrý bojovník. Byl jsem právě na lovu stínové wyverny než jsem narazil na magický minerální důl poblíž Zlomenému Vrchu. Chvilku jsem si ten důl prohlížel, než na mě z pozadí zaútočil lidský hráč. Po dlouhém boji jsem si myslel, že mám převahu v magické obraně a převahu v útoku. Byl totiž pouhým mágem na úrovni 96. Když už jsem mu chtěl zasadit poslední ránu, najednou se odněkud objevil další hráč na vysoké úrovni používající super-magii. Bylo jasné, že to byla past. Nemohl jsem s nimi bojovat, prohrál bych. Ty, jako Warlock bys měla vědět, kdy je lepší ustoupit a nenechat se zabít."

"To ano, avšak také vím, kdy je lepší počkat a nepouštět se do nesmyslného boje."

"Co tím chceš říct Hisame?"

Po jejich dlouhé výměně názorů a pár nepatrných urážek si Iki Ryo uvědomil o co Hisame usiluje; chtěla, aby si ostatní připustili, že je lepší než on. Lightningstars byl cech založený jen z heteromorfních hráčů, který byl už od svého založení nenáviděný mnoha lidskými a demilidskými hráči. Bylo to proto, že ostatní hráči cítili vůči heteromorfní rase nenávist, považovali je za monstra a aktivně je lovili. Proto vznikl cech Ligningstars, cech, který měl ochránit a sjednotit veškeré heteromorfní rasy. Ale jen málo hráčů hrálo za tuto rasu, mnoho jich totiž vědělo, že by byli loveni a tak se radši rozhodli, že budou hrát za jinou dostupnou rasu.

Hisame, byla hráčka, která se specializovala na podporující silný útok. Byla třídy Warlock, tato třída se specializovala více než na obranu na útok. Tato třída byla kombinací clericka a bojovníka, avšak více se orientovala na magii. Ale také měla své nevýhody, první z nich byla, že měla málo obranných tříd.

Její osobnost byla komplikovaná, spousta členů ji odsuzovalo za to, že byla neuctívá a závistivá. Někteří dokonce říkali, že byla nepřátelská a urážlivá. Ale uvnitř, hluboko uvnitř byla jiná. Hisame, svým reálným jménem Hata Ayama pocházela z bohaté rodiny. Její rodina v Tokiu vlastnila společnost, která se zabývala výrobou operačních systémů. Jeden takový se nazýval ACE. Tento operační systém byl pokročilí a spousta společností cítila, že by mohl být velkým a nebezpečným konkurentem na trhu s akciemi. Ale než mohl být tento operační systém kompletně spuštěn, Hattori a Sakamoto při jedné ze svých pracovních cest, měli tragickou autonehodu, při které byla minimální šance na přežití. Někteří lidé říkali, že to byla past a měli ve svém autě nastraženou bombu, a tím tak většina společností předešla nebezpečné konkurenci, i když je pravdou, že pár společností neměla dobrý názor na tuto společnost.. Policie však rychle vyšetřování ukončila s tím, že příčinou nehody byl alkohol. Hata tomuto tvrzení nevěřila, věděla, že její rodiče nikdy nepili alkohol. Byla přesvědčena, že někdo její rodinu zavraždil.

"Myslíš si snad, že mé bojové schopnosti jsou nižší než tvoje?!"

"Chceš se přesvědčit."

V tuto chvíli vzduch ztěžkl a neslo se jim silné napětí. Hisame pevně stiskla svou dýku schovanou za levým stehnem a chystala se aktivovat svůj skill [Blade Dance]. Iki Ryo v odpověď nechal před sebou zhmotnit ohromnou halapartnu a silně ji uchopil a hleděl přímo Hisame do očí.

* * *
Ve Worlborne měla každá dovednost svůj cooldown. Čím větší byl level dovednosti tím větší cooldown byl. Bylo to proto, že každá dovednost byla jinak silná, ale většina dovedností hlavně magických byla opravdu silná. Například dovednost [All Life Turns to Dust: Cry of the Shoggot] na levelu 80 měla cooldown 30 vteřin.

* * *

Hisame se pomalu postavila a odstrčila lehce židli od sebe, na to Iki Ryo udělal to samé a pak-

Se s ohromným burácením otevřeli obrovské dvoukřídlé dveře, které vypadali jako kdyby je objímali dvě gigantické ocelové nelidské ruce s malbou plačícího dítěte a ženy. A potom z těch dveří vyšla postava obalená takovou temnotou, že zahalila svým stínem celou místnost.

0