SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Komedie

Pecora (16.kap.) Kráska je zvíře

Ta ženská na nic nečekala a hned, jak jsem zavřel dveře od pokoje, se na mě vrhla. Nebylo to nepříjemné, ale zvyklý jsem na to taky nebyl.

Dodatek autora:: 

hoho - Z pohledu krasavce Renyho Tongue co se stane s jeho krasavicí na jednu noc - bude lhostejný jak se dělá Tongue

Pecora (15.kap.) Popelka je ninja

Hudba ohýbala prostor kolem mě. Nebyl jsem si jistý, co je skutečné a co se mi naopak jen zdá… zdá být nefalšovaně zlatého rázu.

Dodatek autora:: 

haha - co má Jeremy za lubem, na to se netěší jen on Smile a my taky - na to co přijde potom Tongue

↓Upside Down↑ - Kapitola 22.

Kamiyu probudilo zazvonění telefonu. Nesouhlasně zasténal a zabořil hlavu hlouběji do polštáře. Zvonění ale pokračovalo.

Dodatek autora:: 

Je rok 2020, světem zmítá pandemie a jestli to není důvod hledat jakákoliv rozptýlení, pak už nevím.
Netuším, jestli tady vůbec ještě je někdo z mých starých čtenářů... naposledy jsem tady postovala v roce 2016. Ale pokud ano, ahoj, ahoj, hádejte, co vám nesu. Našla jsem starý soubor s povídkami a zjistila, že mám předepsaných ještě pár kapitol Upside Down... Tak jsem si řekl, inu proč ne, když už je mám.
Pokud by vás zajímalo, co se se mnou děje a co teď tvořím, koukněte na můj webkomiks Jimmy and the Forest Animals. Doufám, že se tu najde alespoň jeden člověk, který si tenhle update přečte a pokud ne, alespoň s klidem v duši budu moct uzavřít tuhle svojí životní etapu Laughing out loud

Pecora (14.kap.) Rozhovor s Titanikem

Nemusel dělat nic. Jídlo dostával rovnou pod nos, takzvané domácí práce, jak to sám nazval, obstarávalo služebnictvo a dokonce nosil jen značkové oblečení.

Dodatek autora:: 

Hoho Tongue Ren se dozvídá něco o minulosti svého spolubydlícího Smile ozve se v něm něco nebo zůstane kamenem Tongue

Pecora (13.kap.) Rozhovor s Olympem

Začalo to celkem něžně. Nejdřív mě postavili na nohy. Následně na to mě umyli, ošetřili všechny horší rány, které se ještě neměli čas úplně zacelit.

Dodatek autora:: 

hoho Tongue Jeremy dostal ultimátum a Ren trest, nebo naopak Tongue

Home-cože to? II. (2.kap.) Fair-Ball

Nemám páru jak začít, když to zase dopadlo takhle na hov…!

Dodatek autora:: 

holala Tongue a další díl je uff na světě... trochu mě bolí záda, ale stálo to za to Tongue Laughing out loud River bude mít s novým klukem docela velké problémy Laughing out loud Jaký je vlastně Barry Wagner? Uvidíme.

Fair-Ball = dobrý odpal / dobře odpálený míč do hracího pole.

Pecora (12.kap.) Spočítaný, to mám určitě

Šunka ne debrecínka létala mi kolem obličeje… hroznové víno, jo na to mám taky zrovna chuť. Mléko a paprika plus kombinace jogurtu a housky, no mňam.

Dodatek autora:: 

Jak to viděl Jeremy Tongue ze svojí postele... vlastně Renovi postele

Pecora (11.kap.) Mám to dobře spočítaný

Věděl moc dobře, kam jdu a co tam budu dělat. Zvláštní bylo, že na to nic neřekl,… ani mi to dokonce nezakázal nebo tak něco podobného spravedlivě nechutného.

Dodatek autora:: 

hoho Laughing out loud tak co nám dělal Ren... Tongue určitě to nebude nic pěkného Tongue

Pecora (10.kap.) Našel si mě

Doteky okolního světa byly najednou tak jemné, že jsem je skoro necítil. Vzdálené napůl vyděšené hlasy mě ujišťovaly jen o jediné věci. Aha, to budou doktoři… tak přeci jen neumřu v odpadcích.

Dodatek autora:: 

hoho! Tongue Houbička a setkání se starším bratrem. Jeremy to nemá lehké a zmatený je pořád Smile

Vypráví Jeremy Lane Tongue

Pecora (9.kap.) Našel jsem tě

Kopce se jako na povel přikryly peřinou barvy holubičí šedi a jejich zeleně zbarvená pyžama zmizely z našich docela dost okouzlených dohledů.

Dodatek autora:: 

Jak dopadne pátrání po mobilu Smile Najde Ren to, co hledal nebo i to, co nikdy vidět nechtěl Laughing out loud Silnější povahy si opět přijdou na své...
Z pohledu Rena Himuri Tongue

Syndikovat obsah