SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Dobrodružné

Home-cože to? II. (5.kap.) Base-on-Balls

Byla jsem stále jako v Jiříkově vidění. Bylo holt těžké uvěřit prohlášení, kdy mě velký boss Marsu zval zpět do týmu silných kluků.

Dodatek autora:: 

Mám véééélký zpoždění, ale za to je kapča delší Tongue Měla jsem menší blok v psaní, to bude tou debilní státní krizí Laughing out loud :-D Tongue

Base-on-Balls znamená v basebalovém slangu "Meta zdarma".

Home-cože to? II. (4.kap.) ReTouch

Vyautovat ho šlo nakonec jednodušeji, než jsem si myslela. Za mě tedy střední osmička. Desítka byl jenom můj táta, jen tak mimochodem.

Dodatek autora:: 

Co bude cítit River po své chvilce štěstí, a kdo jí zachrání od špatnosti jménem Barry Wagner Tongue

Home-cože to? II. (3.kap.) Live-Ball

V noci jsem vůbec nemohla spát. Byla jsem tak natěšená z toho, co má přijít, že se spánek ne a ne dostavit. Dokonce jsem zpracovala i nepříjemný detail svého skvělého úkolu, kterým mě Cooper pověřil.

Dodatek autora:: 

Další dílek s naší River, jaký bude návrat do starého týmu? A bude to jen na výpomoc při zkouškách?

P.A.:
Live-Ball - míč ve hře

Home-cože to? II. (2.kap.) Fair-Ball

Nemám páru jak začít, když to zase dopadlo takhle na hov…!

Dodatek autora:: 

holala Tongue a další díl je uff na světě... trochu mě bolí záda, ale stálo to za to Tongue Laughing out loud River bude mít s novým klukem docela velké problémy Laughing out loud Jaký je vlastně Barry Wagner? Uvidíme.

Fair-Ball = dobrý odpal / dobře odpálený míč do hracího pole.

Home-cože to? II. (1.kap.) Dead-Ball

Celou cestu do školy jsem věnovala přemýšlení a taky tomu, co musím a co nesmím.

Dodatek autora:: 

Hola, tak jsem tu s prvním dílkem druhé série Tongue Snad se vám bude líbit Smile Jo a omlouvám se za tu prodlevičku Laughing out loud

Tento díl věnuji věrné a zvědavé Kriisty Laughing out loud

PS: Nelekněte se, že zase čísluju od jedničky. Je to tak správně. Předchozích pět dílu berte jako speciály (značené:S.D.) mezi dvěma sériemi.
Děkuji, Konduto

Úžasný detektiv Kitty - 2.díl

Obsah dopisu

Home-cože to? II.S.D. (6.kap.) Balk

„Mám místo v nižší profesionální lize?!“

Dodatek autora:: 

Hoho, zase prodleva, já vím, ale nakonec jsem zjistila, že tento díl už mám napsaný, jen jsem ho zapomněla zveřejnit Tongue Gomene, a tady je.
Je to poslední dílek, který vypráví tatínek a tudíž, konec minulosti jedné zmizelé legendy. Jak se s tím popere dcera, naše River Tongue

PS: Nelekněte se, že zase čísluju od jedničky. Je to tak správně. Předchozích pět dílu berte jako speciály (značené:S.D.) mezi dvěma sériemi.
Děkuji, Konduto Smile

Úžasný detektiv Kitty - 1.díl

Narodil se jako geniální dítě. Na co sáhnul, to se mu dařilo. Měl jen jednu velkou vadu. Jeho geniálnost byla přímo-úměrná jeho lenosti.

Dodatek autora:: 

Zatím je to jen takový nápad. Pokud se ale zalíbí, napíšu pokračování.

Sebas Gwin a Velké Nic - Pravá tvář

Uvnitř malé cely Trembuchetovy věznice se právě odvyprávělo jedno z největších tajemství tohoto světa. Tobias odhalil Sebasovi všechno a jen s těžkostí vzpomínal na hrůzy, které způsobil.

Sebas Gwin a Velké Nic - Yonnath

Mezi květy rozkvétajících tulipánů a růží pobíhal malý chlapec. Vítr mu při běhu čechral hnědé vlasy. Za ním běžel vyhublý postarší gentleman s brýlemi a plnovousem.

Syndikovat obsah