SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Hromadný seznam

Pozor: V některém popisu se může objevit spoiler, nečtěte, pokud si nechcete zkazit překvapení.

Yuma Tsukumo (九十九遊馬)

Je to třináctiletý první hrdina seriálu s debatem v první epizodě. Je hodně, možná až moc, energetický, zbrklý a veselý. Má typické vlastnosti hlavních hrdinů shonenu. Svých kamarádů se cení víc než svého života a neváhá pro ně riskovat. Často ho to tak dovede do potíží, ale co začne, to dovede dokonce, ať už je jakýkoliv.
Jeho oblíbenou frází je kattobingu (かっとビング), která mu dodává kuráž se nevzdávat. Do setkání s Astralem nevyhrál ani jeden duel, ale s jeho pomocí se konečně začne rozvíjet, i když to velmi nerad připouští.

Astral (アストラル)

Je záhadnou entitou, která ztratila vzpomínky, ale perfektně se vyzná v duelech. Bohužel jeho znalosti neobsahují nic o lidském světe, takže je jeho chování vůči mnohým věcem značně naivní a hloupé, což Yumu vytáčí. Například nechápe funkci WC ani že TV seriály jsou výplodem fantazie a ne reality.
O světě kolem sebe si dělá různé poznámky, které čísluje a neztrácí o nich přehled. Což ukazuje na jeho výbornou paměť a i v zoufalé situaci dokáže najít řešení, což už několikrát demonstroval. Vyjma Yumy ho nikdo nedokáže vidět, takže si všichni myslí, že mluví sám se sebou, nebo že se zbláznil.

Kotori Mizuki (観月小鳥)

Je to Yumova kamarádka, která ho ráda škádlí a často i peskuje, když udělá pitomost. Stejně jako on je veselá a milá a v duelech ho neustále podporuje, i když sama karty nehraje. Často ho doprovází a později tak, že je přítomna u skoro každého duelu.

Ryoga „Shark“ Kasmihiro (神代凌牙)

Yumův první veliký soupeř a první anti-hrdina série. Je to silný duelista, který si svoji přezdívku vysloužil skrz svůj rychlý a agresivní dueling a to že používá monstra se „shark“ ve jméně. Jeho balíček je hlavně z vodních monster a dokáže během jediného kola zlikvidovat svého soupeře, obzvlášť pokud je hodně pod jeho úrovní.
Je značně nepřístupný a tajnůstkářský a zpočátku i velmi arogantní. Po své porážce se však změní a získá pokoru, ale to mu nezabrání v likvidaci nepřátel. I když považuje Yumu za kamaráda, tak to otevřeně nepřizná. Radši vše dělá sám a svým tempem.

Kaito Tenjo (天城カイト)

Astralův a Yůmův největší soupeř a lovec čísel. Kaito získává Čísla z vlastních důvodů a kdokoliv se mu postaví do cesty, tak toho nemilosrdně rozdrtí. Na rozdíl od Astrala však sebere i vlastníkovi Čísla duši, což z něj dělá o to nebezpečnějšího soupeře. Doprovází ho užvaněný robot Orbitral-7, který se dokáže přeměnit na křídla nebo motorku a zpomalit plynutí času na 1/10.000.
Jeho balíček se orientuje na Photom monstra a v rukávu má i několik silných pastí a kouzel. Svůj příhod ohlašuje pískáním a speciální Photon transformací, díky níž může sbírat Čísla. Duel také zahajuje frází „Dovol mi získat tvá Čísla spolu s tvojí duší.“ a ukončuje ho „Lov čísel dokončen.“. Věřte mi, tohle není kluk, kterého chcete naštvat.

Měla bych zmínit ještě i další postavy, ale je jich moc a já jsem líná. Navíc nechci dělat příliš veliké spoilery Wink

______________________________________________________________

Avatar: Anime Avatar Maker
Seznam povídek

0