SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Popis

Info o anime:


Kanji název: ブラスレイター, Burasureitā
Ang. název: Blassreiter
Typ: Série
Datum vydání: 5.4 2008
Počet dílů: 24
Délka jednoho dílu:[/: ......
OVA, filmy: žádné
Žánry: Akční, Science fiction, Drama
Režisér: Ichiro Itano
Hudba: ......
Design postav: ......
Studio: Gonzo, Nitroplus
Postavy: Joseph Jobson, Amanda Werner, Gerd Frentzen, Hermann Saltza, Magwald Xargin, Malek Yildrim Werner
Opening: GRANRODEO - Nonsense Afterimage - díly 2-14, Minami Kuribajaši-Unripe Hero - díly 15-24
Ending: Aki Misato - Sad rain - díly 11-11
Aki Misato - Separating moment - díl 12
Kanako Itō - A wish for the stars - díly 13-23
Kanako Itō - Sweet Lies - díl 24Popis:


Pro fanoušky sci-fi anime s obsahem nadpřirozených postav a příšer. Svět, který na první pohled vypadá normálně, ale na druhý, by si snad každý přál být na jiném místě. Anime plné akce a emocí…


V Německu v 21. století žijí obyčejní lidé, ale technologie se rapidně zdokonalila. Na povrchu státu však pobíhají formy života neznámého původu. Jsou to lidé s pozměněnou genetickou informací. Média jim říkají Demoniaci, vědci Amalgamové. Amalgamy zajišťuje společnost XAT (něco jako policie a armáda pro zvláštní záležitosti), která je zabíjí a zároveň se snaží zjistit, co jsou zač. Demoniaci disponují paprskovitými zbraněmi a dokážou se přizpůsobit okolním předmětům, jako např. s auty, motorkami nebo dokonce jinými zbraněmi.


Úvod:
Gerd Frentzen, šampion motocyklových závodů, se během závodu střetne s jedním z nich. Je poté odkázán na vozík, a to znamená jediné: konec závodění. Jenže ne na dlouho. Dostane se mu příležitosti se uzdravit pomocí záhadné pilulky. Sice posilní a uzdraví jeho tělo, a však také jej přemění v Amalgama. Dokáže se Gerd Frentzen ovládnout, nebo ho záhadná síla pohltí?
Gerd není jediný. Hlavní postavou příběhu je Amalgam Joseph Jobson. XAT však nerozeznává rozdíl mezi stvůrami, a tak pronásleduje i Josepha (ozn. XAT: Blue). Joseph se nesnaží zahubit lidi, jak to dělají jiní Demoniaci, ale právě naopak. Chce jim pomoci osvobodit se od nich.

Částečně převzato od Davevy.

5
Průměr: 5 (4 hlasy)