SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Povídky by topinka1970

UPOZORNĚNÍ - VZHLEDEM K TOMU, ŽE SE JEDNÁ PŘEVÁŽNĚ O YAOI A MALINKO YURI, MOJE POVÍDKY JSOU PRO +18

Já a psaní
Vrátila jsem se k psaní po x letech na druhou. Yaoi vůbec první výtvory. Psát jsem začala, když jsem četla ty úžasné díla ostatních autorů. Ale co mi zůstalo je to, že stále píšu nejdříve na papír a pak to teprve jde do kompu. Můj první čtenář a cenzura je moje dcera, které prohlásila, že v některých případech píšu červenou gay knihovnu nebo telenovelu.
Se zveřejněním, jsem trochu váhala. Ale nakonec mě k tomu dokopala Saya-chan, které tímto moc děkuji. Love
Jsem ráda, že si tu pár čtenářek - čtenářů mé výtvory oblíbilo, i přesto, že převážně píšu real - povídky s českými jmény.
Potěší i vaše komenty k mým *zveřejninám* Laughing out loud a děkuji za ně. Taky děkuji Dandy za obrázky, které mi k tomu nakreslila.


SÉRIE

Alexandr

Žánr: shounen-ai/yaoi, real

Co se stane, když po delším vztahu s dívkou zjistíte, že jste vlastně na kluky? A jak na to zareaguje vaše dívka? A jak to chcete oznámit doma a svému nejlepšímu kamarádovi?

Pavel - Život je prostě super, dokud...


Žánr: drama,shounen-ai/yaoi, real

Pavla už znáte z Alexova příběhu. Ale toto je jeho vlastní, který končí setkáním právě s Alexandrem. Má tři části a ta první začíná skvěle pohodově, dokud...
Pavel - maturant, 19 let
Lenka - jeho sestra, pracující, 24 let
Ondra - no, řekněme Pavlův přítel (?), pracující, 23 let
Petr 1 - Pavlův kamarád, pracovat šel hned po maturitě, 22 let, znají se z juda
Petr 2 - Pavlův a Lenčin otec, shodou okolností se jmenuje jako Pavlův kamarád, majitel velice dobře prosperující firmy, perfektní táta, takového bych taky chtěla mít
Máma - prostě máma
Tyhle postavy jsou ty nejdůležitější, kolem kterých se odvíjí celý příběh. Ale ten nejhlavnější je stejně Pája SmilePavel - Když dopadneš na dno, pořádně se odraz...


Žánr: drama,shounen-ai/yaoi, real


První část neskončila zrovna nejlépe a tahle druhá začne v podobném duchu. Už víme co se Pájovi stalo a ti co poctivě četli už ví, proč kamarád Petr už kamarád nebude. Ale nebojte se. Už se píše třetí část s názvem - Poklad najdeš tam, kde to nejméně čekáš... a v té části se Petr znovu objeví. Je přeci jen důležité to s ním nějak dořešit, ne?
Tak podpořte Páju v prvních třech kapitolách a čítejte dál... vydržte a uvidíte, že určitě budete překvapení, hlavně na konci této druhé části.

Pavel - Poklad najdeš tam, kde to nejméně čekáš...


Žánr: drama,shounen-ai/yaoi, real


Máme tady třetí, poslední část příběhu. Na obzoru se objevuje nová postava. Jak moc zasáhne do Pavlova života? A jak se Pavel srovná se vším, co bylo a co ho ještě čeká?

Staří známí


Žánr: drama,shounen-ai/yaoi, real, love


Volné pokračování Pavlova a Alexandrova příběhu. Co se stane, když se setkají po letech s tím, kdo jim udělal ze života peklo?

JEDNORÁZOVÉ

Krásné výročí


Žánr: shounen-ai/yaoi, real


A jak jste vy oslavili výročí vašeho vztahu?

Krásné výročíPro jednu dobrou duši


Žánr: Love, literární, real


mini výtvor, napsaný pro jednu mou dobrou dušičku...
Pro jednu dobrou duši...Hezké ráno...


Žánr: yuri, real


malá jednorázovečka z úplně jiné strany, než je mým zvykem... není nad krásně strávené ráno v přírodě s milovanou osobou...
Hezké ráno...Konec pro nový začátek


Žánr: shounen ai/yaoi, real, drama


I když je to už delší dobu, pořád se trápí pro ztracenou lásku. Nevidí, neslyší že je někdo další, kdo ho miluje. Kdy procitne?
Konec pro nový začátekProbuzení


Žánr: shounen ai/yaoi, real


Dokáže si přiznat, že je něco jinak? Co ho popožene k tomu to říct nahlas? Příběh z reálu, který se v různých podobách děje dnes a denně.
ProbuzeníSPOLUAUTORSKÉ

Double Gravitation


Žánr: Love, shounen-ai/yaoi, real, komedie, dobrodružné


společný výtvor se skvělou pisatelkou DandyP ve stylu role play. Dva lidi - dva pohledy. Přitažlivost od prvního setkání, jeden bez druhého nemůže být a spoustě lidem to leží v žaludku. Richard Kinney, tvrdohlavý, neústupný, dávající najevo své emoce jen vyjímečně a Daniel Walker, impulsivní a věčně k sobě přitahující maléry. Oba se bezmezně milují a opravdu je osud nenechá na chvilku v poklidu žít..

Double gravitation II
BONUSYDouble Gravitation


Žánr: spoluautorské,Love, shounen-ai/yaoi, real, komedie, dobrodružné
Double Gravitation II - Procedura


Žánr: shounen-ai/yaoi, real, jednorázové
Double Gravitation II - Stýská se mi


Žánr: shounen-ai/yaoi, real, jednorázovéOndra


Žánr: shounen-ai/yaoi, real, jednorazove

Pavlův a Alexův příběh znáte a Ondra v něm hrál hodně velkou roli. Jak to skončilo v dané sérii víte. Ale nevíte, co s Ondrou bylo potom. Jak se srovnal s tím, že už u Pavla nemá šanci? Zůstal sám, nebo si někoho našel?

______________________________________________________________

moje písmenka pěkně všechny pohromadě Smile Smile
topbee-yaoibox

5
Průměr: 5 (13 hlasů)