SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Why Why Love

Překládá:
Originální název:
Typ :
Rok vydání:
Žánry:
Počet dílů:
Tvůrce:
Stav:
V jazyce:
TNT
換換愛; Why Why Love
TV série
3.6.2007 - 9.9.2007
Drama, Komedie, Rodinný, Romantika
15
Lin He Long ( Režisér )
DOKONČENO
SK
Info popis:

Tong Jia Di je mladá dívka, která žije skromným a chudým životním stylem. Celé dny tráví vždy v nějaké práci, a to jen proto, aby splatila dluh, kterým je její rodina zadlužená.
Její kamarádka Jiang Xiao Nan už se nedokáže dál dívat na to, jakým životem žije a stále si přeje, aby Tong Jia Di potkal na oplátku za ty strasti co si prožívá pohádkový osud. Proto se snaží využít jakékoliv příležitosti, co se naskytne. Jednoho dne mají obě práci na jedné charitativní akci, a tam Jiang vyrobí kupóny do tomboly, díky kterým musí pro výherce Tong Jia Di něco udělat, od balónku až po ďábelský kupón, ve kterém se Tong Jia Di zavazuje, že bude majiteli výherního kupóny po celý týden sloužit.
Jiang Xiao Nan si přeje, aby ďábelský kupón získal Huo Yan (manažer firmy, kde jsou obě dvě zaměstnané). A proč zrovna Huo Yan? Protože je do něj Tong Jia Di tajně zamilovaná.
Shodou okolností daný ďábelský kupón z ískává skutečně Huo, akorát že ne Huo Yan, ale jeho mladší bratr Huo Da, velký nadšenec do motorek a tak trochu isložitější povahy. Tong Jia Di se tak dostává do nepříjemné situace s Huo Da, pro kterého musí začít po celý týden pracovat.
Aby tomu osud nechtěl, vše se začne zajímavě komplikovat, a věci se začnou hýbat různými směry.


napsala: SELINA

Externí titulky:

Hardsuby:

Info o překladu:


V CZ je můžete vidět u nás ZDE >> Online : ZATÍM NENÍ !!

Překladatelská skupina: 
TNT
4.375
Průměr: 4.4 (8 hlasů)