SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Bystrozor 16 - Doslov

Katie Bellová, Roger Davies, Marcus Flint a Rosse MacFarlan byli v kauze dopingu zproštěni viny. Katie a Marcus se dodnes věnují profesionálnímu famfrpálu. Roger Davies se v roce 2014 rozvedl a dnes učí na škole Čar kouzel v Bradavicích. Ross nakonec tři dny poté, co byl z Nemocnice sv. Munga propuštěn, zemřel na odštěp při nezdařeném přemístění.

Henry Godwin byl usvědčen jako spolupachatel vraždy a podvodného obchodního jednání. Též je obžalován i z dalších kauz a je tak pravděpodobné, že si za své činy vyslouží doživotní pobyt v Azkabanu.
Alexandr Frost byl po pěti letech a celé řadě odvolání usvědčen z vraždy, krádeže veřejného majetku a podvodného obchodního jednání. Pokus o rozpoutání jakékoliv revoluce a další kouzelnické války mu však nikdy nebyl dokázán, stejně jako vražda Ginevry Molly Potterové a jejích tří dětí. Odsouzen byl k čtyřiceti letům v Azkabanu.

James Hopkins dostal za své svědectví imunitu a dnes žije pod ochranou svědků neznámo kde.
V roce 2016 vyšel zákon upravující práva kouzelnických ras a o rok později byly zrušeny koleje v Bradavicích. To ukončilo šarvátky mezi dětmi noci a kouzelníky, i diskriminaci na základě kolejní příslušnosti.

Harrymu Potterovi bylo nabídnuto Frostovo místo. Harry to ovšem odmítl a dál působí na nižším postu jako bystrozor. Místo vedoucího ústředí bystrozorů tedy nakonec zaujal Ronald Weasley.

Dodatek autora:: 

Koncem Bystrozora bych se s vámi chtěla rozloučit. Je pochopitelně tu stále budu spravovat profil a odpovídat či psát komentáře, ale již nemám na to zde publikovat nová dílka. Je mi to líto...

0