SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
CO SE DĚJE V KOUPELNĚ?

Vánoční povídka na zasmání
Natáčecí studio číslo 11.: 24. 12. 2018

.

V žlutooranžové koupelně s velkým zrcadlem se zrovna napouštěla velká vana. Pára z horké vody plnila pomalu celý prostor a tak šlo skoro přehlédnout polonahou postavu, která obdivovala svůj hladký a mladistvý obličej. Nahýbala hlavu různě do stran a soustředěně na sebe svůdně mrkala. Když byla spokojená se svými blond delšími vlasy, usmála se.

"Perfektní," řekl si pro sebe Tamaki a odhrnul si noblesně jeden neposedný vlas.

"To jak si to tady proměnil v saunu, je taky perfektní," odpověděl mu zcela nečekaně hlas ode dveří. Tamaki sebou škubnul, ale rázem mu ramena spadly zpět do původní polohy prince.

"Přišel si se podívat na dokonalého hostitele?" Zeptal se Tamaki a udělal pózu sochy svobody a přitom rozhodil vlasy do stran jako v reklamně na Head&Shouders.

"Přišel jsem ti oznámit, že se sem chystají vletět dvojčata," prozradil Kyoya a posunul si brýle níže.

"Ale, to by mohlo způsobit menší problémy."

"Už snědly všechno vánoční cukroví a dostali příkaz ke koupeli."

"Jestli si zamknul, není se čeho…" Než to Tamaki dořekl, do koupelny přiletěli…

.

****

Dvě malá křídla hrála zrovna v naladěném rádiu, když se Gven rozhodla jít si umýt před slavnostní večeří vlasy. Bohužel jí jako každý den předběhla v koupelně její mladší sestra Marie a tak jen prskla něco sprostého a dál poslouchala rádio. To jako by se schválně vyhýbalo vánočním písním a v jednom kuse hrálo country písničky. Lidi už mají zřejmě pokrk bílé noci a nesem vám noviny.

"Perfektní, teď si nestihnu oholit nohy."

"To Ježíškovi stopro vadit nebude," ozval se Ctirad alias táta a své dceři se začal smát, když se mu pokoušela vysvětlit důležitost oholení svou pěstí. V kuchyni to praskalo a cinkalo, takže se zdálo, že jejich problémy mamka vůbec neřeší. Stačí, že má na starosti kapra a řízek.

"Doufám, že Sis vyleze brzo. Mám v plánu…"

.

****

"Jít do bublinek byl prvotní plán, ale tady mistr měl hlad," vysvětloval chaotický příchod jeden ze dvou identických bratrů jménem Hikaru. Kaoru se ho držel kolem ramen a užuž pokukoval po horké vaně. Tamaki se je snažil hned neseřvat a tak dál stál jako na podstavci a vymýšlel vůdcovský proslov k poddaným. Všichni tři polonazí kamarádi ho s klidem pozorovali a čekali na vhodný okamžik, zmocnit se vonné lázně.

"Takže všichni, poslouchejte pozorně, váš Tamaki to vymyslel. Bude to takhle… Já…" opět nedořekl svou veleváženou řeč a hned se musel potýkat s útokem. Dvojčata skočili za jeho záda a připravovali se na krok do horké vody. Kyoya nebal pozadu a následoval své rychlé kroky ke stejnému cíli.

"Moment! To jsme si nedomluvili!" Křikl Tamaki a začal se se všemi třemi navzájem přetahovat o prvenství vstupu do velké opravdu velké vany.

"Nemusíš mít všechno, Tamaki!" křikl bojovně Kyoya a hodil samurajský pohled svých předků.

"Jo souhlas, my chceme taky!" Odpověděli dvojčata naráz a dál se prodírali k vaně.

Dost krátkou chvíli se prali a křičeli na sebe, jelikož do koupeny vletěl další blázen, a k překvapení všech v rudých plavkách s vánočními motivy! Uklouznul po ručníku na podlaze a skončil v koši na špinavé prádlo. Zaklel, ale jeho dobrá nálada se nevytratila.

"Můžu se vám…?"

.

****

"Přidat bys mohla. Je tu fronta až do kuchyně, Marie!" Křikla Gven a bouchla na dveře do koupelny. Její sestra už je tam skoro půl hodiny a ona chce stihnout tři oříšky pro popelku.

"No jo, už jdu. Počkej minutu."

"To si říkala před pěti minutama."

"Fajn. Ale pak se ještě musím na moment vrátit," řekla Marie a otevřela dveře. Gven dovnitř zapadla rychlostí blesku, odhodila oblečení a vrhla se do sprchy pod teplou vodu. Bylo za deset pět, což obvykle bývá v České republice, čas k štědrovečerní večeři.

"Bože, bude to na chlup přesně!" Šeptla si, když se mydlila. "Ještě vlasy a…"

"Gven?! Co tu ještě děláš?! Máš sedět u stolu!" V Gven hrklo a otočila se k dospělé naštvané ženě, která jí přivedla na svět a která teď vypadala, že jí z něj sprovodí. Usmála se lehce a řekla koktavým hlasem jednomu ze svých rodičů:

"Ah… M-ma…."

.

****

"K-Kengo!" Křikl Hikaru a šklebil se na něj. "Jdeš právě včas. Pomoz nám s Tamakim."

"Kam přesně?" optal se se stejným úsměvem Kengo.

"Vana, pitomče?!" naznačil mu Hikaru hlavou a Kengo kývnul na souhlas.

"Takže na tři?" Začal Kengo a hned jak řekl jedna, se rozeběhl proti chumlu polonahých kluků a narazil do nich vší silou. Všem najednou se na obličeji objevilo slovo CO? Náraz zapříčinil, že se všichni dohromady napasovali do horké vany a voda se rozletěla na všechny strany koupelny!

"Takhle… to nemyslel, ale budiž," poznamenal Kyoya a brýle celé mokré raději odložil na poličku pro šampóny. Kengo se jen pobaveně smál a ostatní ho rychle napodobili.

Brzo se objevili ve dveřích i malý Honey s Morim a hned, jak zahlédli scénu ve vaně, se ke klukům hravě přidali. Neměli sice už tolik místa na cákání, ale to jim zdá se moc nevadilo. Dopouštěli vodu kdykoliv, kdy jim došla.

Když už mysleli, že v koupelně stráví Vánoce, přišel pro ně klidnější zbytek osazenstva. Haruhi v zástěře a vařičkou ani nebyla moc překvapená, jen jí cukalo jedno obočí. Aya zase celá od strouhanky naopak začala na celé kolo křičet, že tu včera uklízela a jací jsou kluci uchyláci, když spolu lezou do jedný vany. Shirogane, který se opíral o ledově klidného Akiru ve vánočním svetru, se jen celému výjevu smál a následně objímal každého, kdo mu přišel pod ruku. Nejvíc samozřejmě Akiru, který na to nic neřekl jen proto, že byly svátky a tak mu povolit trochu uzdu.
.
.
.

A pak se to stalo!

Ve vaně to zapraskalo! A celý její obsah se vyvalil ven!

Menší potopa v koupelně a na chodbě všem přestala vadit ve chvíli, kdy se všichni převlékli do suchého a začali rozbalovat dárky pod středně mokrým stromečkem s odkapávajícími belíky kolem.

.

Veselé Vánoce a šťastný Nový rok vám přeje Konduto.
Hezké svátky vám přejí i hrdinové anime, které jsem náhodně vybrala a spojila: Ouran hight school host club a Monochrome factor.

______________________________________________________________

Optimismus je způsobený nedostatkem informací Laughing out loud

Dodatek autora:: 

Jednorázová blbinka na zasmání Laughing out loud K novému roku pro Vás Laughing out loud

0