SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Eyeshield 21

Překládá:
Originální název:
Typ :
Rok vydání:
Žánry:
Počet dílů:
Tvůrce:
Stav:
V jazyce:
Thanatoss s.r.o + TNT
アイシールド21, Eyeshield 21
TV série
6.4.2005 - 19.3.2008
Akce, Komedie, Shounen, Sportovní
145
Nishita, Masayoshi ( Režisér )
překládá se
CZ
Info popis:

Hlavním hrdinou je kluk, který právě nastupuje do prvního ročníku na střední, Kobayakawa Sena. Ten doufá, že se konečně jeho život na střední obrátí k lepšímu, jelikož byl vždycky šikanován a dělal poskoka. Jenže jeho sen se během pár minut rozplyne - neboť si ho hnedka vyhlídne partička chuligánů a tak zase skončí u svojí oblíbené práce... poskoka.
Brzo poté se seznámí s milým Kuritou, který je hráčem Amerického Fotbalu, avšak v týmu jsou jen dva hráči - on a postrach školy, "démon" jménem Hiruma.
Proto se Sena rozhodne přidat se k nim jako sekretář. Při cestě domů opět Sena narazí na chuligány ze školy a ti po něm budou chtít kontakt na Kuritu, jelikož se mu chtěji za něco pomstít, ale Sena to odmítne a začne jim utíkat. Po celý svůj dosavadní život dělal jenom poslíčka, takže zjistíme, že je velmi rychlý. Jeho rychlosti si všimne právě "démon" Hiruma a tak se nám rodí legenda o Running Backovi s nohama rychlostí světla Eyeshieldu 21...


napsala: Konoha

Externí titulky:

Hardsuby:

Info o překladu:


V CZ je můžete vidět u nás ZDE >> Online

Překladatelská skupina: 
Thanatos s.r.o + TNT
0