SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Oznámení + PROSBA


Z důvodu chystaného přesunu celého webu na nový hosting je od nyní odstaveno naše anime-forum, a posléze bude v brzké době následovat i web. Prozatím je mimo provoz pouze anime-forum, web stále funguje dál. Ovšem v den, kdy se bude konat přesun webu na nový hosting (může být klidně i dnes), se dočasně odstaví i Anime-Manga, což může být otázkou několika minut až hodin. Nicméně se zatím nemusíte bát, včas vás budeme o všem informovat zde v novinkáchPROSBA!!!
Akutně potřebujeme človíčka, dva, kteří by nám pomohli při rekonstrukci webu! Nebylo by to nic příliš těžkého. Jednalo by se o výpis a seřazení pod správné sekce. Jsme na to jenom dvě (Selina a Calime) a máme toho fůru udělat jinde. (Musíme se domluvit na lincích a správně to zařadit.) Opravdu by se jednalo pouze o výpis! Sice by toho šlo udělat víc, ale i to by nám velice pomohlo! Doufáme, že se tu objeví nějaká hodná duše, co není rozmrzelá ani příliš unavená, a pomůže nám. My si taky chceme oddychnout, ale naše touha po dokonalosti nám nedá spát. (Zvláště, když Calime za dva dny odjíždí pryč!) Děkuji, že jste si to aspoň přečetli. Calime.CZ

______________________________________________________________

Nerada sama sebe hodnotím, protože to co si o sobě často myslíme,
ne vždy bývá pravdou.

5
Průměr: 5 (1 hlas)