SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Personal preference

Originalní název: Kaeinui Chwihyang (개인의 취향)
Jiný název: Kae In's Taste, Personal Taste
Žánry: Romance, comedy
Počet epizod: 16

Příběh začiná Park Kae In (Son Ye Jin). Důvěřivou dívkou s hrozným vkusem, bordelářkou, jež se živí jako truhlářka. Bohužel ne příliš ůspěšná. Když si její přítel a spolupracovník Lee Won Ho (Bong Tae Kyu), bez jediného slova "půjčí" její peníze, dostává se do finanční nouze. Navíc Kae In obdrží ránu do zad od své nejlepší kamarádky Kim In Hee (Wang Ji Hye) a jejího prvního přítele Han Chang Ryul (Kim Ji Suk), jež spolu tajně za jejími zády vedou vztah. K tomu všemu se kolem jejího domu začínaji motat lidé, kteří o něj mají zájem. To vše přivede naši Kae In k Jeon Jin Ho-ovi (Lee Min Ho). Jin Ho je takmer dokonalý muž. Žehlí, uklízí, umí vařit a dokáže mít tzv. pocker face. Jin Ho se živí jako architek a Kae In dům by si také rád prohlédl. Stačí malé nedorozumění a Kae In spolu s její nejlepší kamaradkou Lee Young Sun (Jo Eun Ji) si domyslí že je gay. Přičemž Jin Ho-ův spolupracovník a blizký přítel No Sang Joon (Jung Sung Hwa) ho přemluví k tomu, aby gayem zůstal a tak se dostal do Kae In-a domu jako nájemník. Představa mít doma gaye se zdá být Kae In naprosto skvělá. A tak se Jin Ho ke Kae In nastěhuje. Ale co by to bylo za příběh, kdyby se jeden druhému nezačli svěřovat, postupně se stávat dokonalými přáteli a uvědomovali si city jeden k druhému. Co se stane, až se Kae In dozví o pravém záměru Jin Ho-a nastěhování se do jejího domu a až se dozví že není gay?

Tato romatická komedie se zápletkou vás snad dokáže místy pobavit, stejně jako zahřát u srdce, při romantických chvilích. Osobně se mi zalíbila a nebylo to jen kvůli hezkému a mě oblíbenému herci v hlavní roli.

Titulky: ASIANTITULKY.CZ
Epizody: MU

4.166665
Průměr: 4.2 (6 hlasů)