SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Petice Crunchyroll

Přijde mi, že taková to věc by měla být viděna na všech webech či blodzíc zajímajících se o anime, mangu, doram. Sama zatím nemám úplně ucelý názor na poprask ohledně CETA, kde se probírá duševní vlastnictví, autorské právo. Nikdo absolutně netuší, jaké následky tento zákon může přinést, když CETA nebude uposlechnuta. Zda nás lehce klepnou přes prsty a řeknou : "Nene, to by jsi dělat neměl", či začnou nožem zabodávat do živého masa se slovy: "Nedodržuješ pravidla? Tohle je tvůj spravedlivý trest."

Pokud si o CETA budete chtít zjistit více, ve zdrojích najdete dostatek článků. Informovanost nadevše .

Ale proč vlastně vzniká tento článek. Je tu ambiciózní projek od AMzone, který se snaží na stránku Crunchyroll (zde je sledování anime legální, za určitý poplatek) dostat české titulky. Koukněte se na video, kde je vše hezky vysvětleno Wink

Pokud chcete přidat podpis k této petici můžete zde >>> Petice za české překlady<<<

Už jsem řekla, nikdo netuší, jak moc zlé to bude. Ani nwm jak se k tomu samotný web Anime-manga.cz postaví, zda se budou mazat překlady, na kterých překladatelé, editoři, časovači ... dali tolik práce a hlavně vlastního času, bez nároku na honorář. Netuším, a teď bych opravdu chtěla vidět do budoucnosti. Kdyby to bylo, ale opravdu tak špatné, udělejme si zadní vrátka a podpořme legální sledování anime na dané stránce.

Mě by opravdu svědomí nedalo, kdyby tento článek nevyšel, i když předpokládám, že jste již o tomto tématu slyšeli. Rozhodnutí zda se k petici přidáte je pouze na Vás, k ničemu nikdo nucen není Smile

5
Průměr: 5 (1 hlas)