SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Tajemství ukryté pod škraboškou

Hlasitá hudba. Hlasitý smích. Kouř linoucí se ze všech stran lokálu. Pach alkoholu a možná i zvratků. V rohu baru posedával krátkovlasý chlapec s temně vyhlížejícíma očima. Banda stejně starých chlapců kolem něj. Všichni měli na očích škrabošky. Černá s pírky, stříbrná s perličkami, rudá páska. Na tom nezáleželo. Šlo jen o to užít si a nevědět s kým. Tajemno je přeci tolik přitažlivé.
„Všiml ses, že támhle ten po tobě už dobrou půl hodinku střílí pohledem?“ Špitl Naruto černovlasému do ucha a škádlivě se o něj otřel jazykem. Sasuke vzhlédl směrem, kterým jeho společník ukazoval a ukázal světu své bělostné perličky v prvotřídním úsměvu.
„Co myslíš? Vypadá celkem dobře ne?“ Opáčil a rty se přitom laškovně otíral o blonďáčkovu tvář. Ten přikývl a dlaní mu sjel po stehně výš. Dnešní noc byla hrou bez pravidel. Dnes nikomu nepatříš, nikdo nepatří tobě. Bav se.
„Chceš ho v sobě, co?“ Sykl Naruto, báječně se tímhle škádlením bavil. Sasuke si skousnul spodní ret a mlčky přikývl. Barevná světla se odrážela od skleněných stolů, na některých tančily holky a předváděly se.
„Tak jdi za ním.“ Navrhnul blonďáček a neodpustil si vášnivý polibek. Palcem obkreslil obrys rudé škrabošky až ke rtům. Vsunul jeden z prstů Sasukemu do úst. Ten ho smyslně olízl a jemně skousnul. Naruto se vítězně usmíval. Světla se odrážela od jeho černé škrabošky. Ještě chvíli se mazlili. Šlo o to užít si a zároveň si Sasuke představoval, že tak trochu vyburcuje toho neznámého, který se na něj z druhé strany lokálu díval. Zalétl k němu pohledem, celé jeho tělo se roztřáslo. Neznámý smyslně potáhl z cigarety, jemně si jí otíral o rty a jeho ruka se nebezpečně blížila rozkroku, až nakonec dorazila k cíly. Zlehka se třely o látku kalhot. Neznámý přivřel oči, které už takhle zanikaly v temné barvě škrabošky, kterou měl na tváři. Vlasy měl nejspíš stažené do ohonu, jen pár pramínků se neposedně kroutilo kolem rysů tváře. Sasuke ztěžka polknul, kývl na blonďáčka po jeho boku a rozešel se k baru. Po cestě minul pár nalitých osob, které se kymácely na parketu. Jen taktak se vyhnul slečně, která by ho bývala zlila jedním z drinků, které držela v ruce. Černovlasý shlédl situaci u baru, posadil se a objednal si whisky. Celou dobu cítil v zádech temný pohled. Skoro upadl ze židle, když jeho krk ovanul horký dech. Chloupky na zátylku se postavily do pozoru. Husí kůže po celém těle.
„Dvě dvojité.“ Zapředl neznámý a posadil se na stoličku vedle. Rty stále smyslně svíral cigaretu. Jeho jazyk lehce vykoukl na svět, pak opět zmizel v té medové jeskyni. Jeho hlas byl zastřený touhou, alkoholem a značným počtem cigaret.
„Já už pití mám.“ Opáčil Sasuke, přesto, že ho jeho čin potěšil.
„Třeba tě chci opilého.“ Pousmál se neznámý a sváděl urputný boj s tím, aby se na mladšího černovláska nevrhnul. Přesto jeho dlaň putovala na Sasukeho stehno. Pomalu, ale drsně ho neznámý hladil a smyslně si jazykem přejížděl po rtech. Pak vzal do ruky sklenku whisky a doušek zlatavého moku nabral do úst. Nahnul se k Sasukemu a spojil jejich rty ve smyslném polibku. Jediná osamocená kapka nápoje stekla mladšímu chlapci po bradě. Jazyky se jim třely o sebe v rytmu jejich polibku. Dlaň neznámého se ze stehna přesunula do Sasukeho rozkroku. Černovlásek mírně zaklonil hlavu a nechal neznámého, aby jeho krk zaplavil přílivem alkoholem nasáklých polibků.
„Tohle není zrovna to nejlepší místo.“ Zapředl mu dlouhovlasý do ucha a jemně ho kousnul. Sasuke přikývl a nechal se zvednout. Jako smyslů zbavený se dokonce nechal odvést na pánské záchody. Zápach moči a čehokoliv jiného v tuhle chvíli nevnímal. Jako by neexistovalo nic jiného, než vroucí dotyk kůže toho, který si ho vedl.
„Vzal bych tě k sobě, ale moje péro je už tak tvrdý. Chce tě hned.“ Vyrážel ze sebe slova a tiskl se k Sasukemu blíž. Vtlačil ho do jedné z kabinek a s tupou ránou za sebou zavřel dveře, které zajistil zámkem. Chytl mladšího za paže a smýknul s ním o dveře, sám se posadil na záchodové prkýnko. Nic lepšího v tuhle chvíli neměli.
„Dolů.“ Pokynul hlavou ke své erekci, která mu bolestně napínala kalhoty v rozkroku. Sasuke poslechl. Klekl si a prsty rozepnul zip kalhot. Víc nemusel, neboť neznámý byl nahý. Sasuke se málem udělal jen z pohledu na tu obří, žilnatou věc před ním, která sebou skoro nepozorovatelně cukala. Jeho oči ho chtěly, jeho pusa ho chtěla, dlaně ho taky chtěly a zadek se také nezdál být proti. Musí ho mít. Dlaně obemkl kolem tepající erekce, palcem přejel po lesknoucím se žaludu a rozetřel kapičku vášně. Smyslně si dal palec ke rtům a slízl z něj onu věc. Pak už se sehnul a vzal úd svého společníka do úst. Jazykem laskal uzdičku a prsty hnětl jeho varlata. Špičkou jazyka zajel pod jemnou kůžičku, polaskal štěrbinu na vrchu toho obřího náčiní. Nezbednými prsty se třel o svraštělou dírku. Z úst druhého se ozývaly tlumené vzdechy a sténání. Sasuke stiskl silně jeho varlata a skousnul jeho úd. Neznámý zavyl vzrušením a jeho vyvrcholení na sebe nenechalo dlouho čekat. Trpká chuť zalila Sasukeho ústa.
Proč tak brzy?
Pomyslel si a slízal i poslední kapičky spermatu z penisu společníka. Vášnivě přitom zvedl pohled, a zatímco olizoval špičku jeho penisu, podíval se mu do očí. Neznámý zalapal po dech.
„Chci ho do tebe strčit!“ Hekl a položil prsty na Sasukeho bradu. Přitáhl si ho blíž a dravě ho políbil. V ústech ucítil ještě zbytky chutě svého vlastního spermatu. Rty se otřel o ty mladšího Uchihy a lehce ho kousnul. Skrz škrabošku si prohlížel jeho touhou zmítané tělo. Otočil ho čelem ke stěně kabinky, zády k sobě. Dlaně se rozutekly po jeho těle. Prsty se zachytily za lem trička, které v dalších pár sekundách svlékly. Vznešeně bílá kůže se leskla perličkami potu.
Tak nádherné tělo.
Zavyl jeho smyslů zbavený mozek. Sehnul se a polaskal Sasukeho kůži na šíji. Dlaně pomalu putovaly níž až k lemu kalhot. Neposedná pravačka se prorvala dovnitř nehledě na látku a začala mladíka zpracovávat. Sasuke hlasitě zavyl a vzápětí se zakousnul do prstů, které mu neznámý vsouval do úst. Trestem mu bylo chtivé plácnutí po zadku. Starší vytáhl ruku z jeho kalhot, ale jen proto, aby ho zbavil zbytku oblečení, sám zůstával jen s rozepnutými kalhotami.
„Natrhnu ti zadek, udělám tě!“ Syčivý hlas se Sasukemu rozléval po celém těle. Vibroval, odrážel se od jeho světlé pokožky. Neznámý mu dlaní roztáhl půlky a nenasytně se začal svojí erekcí dobývat do zadku. Pálilo to, bolelo to. Sasuke měl pocit, že umře. Ale tak moc ho chtěl v sobě. Neznámý protlačil svůj penis, tak hluboko jak jen to šlo. Zaplnil Sasukeho do posledního detailu. Zuby zachytil šňůrku, která držela škrabošku na Sasukeho tváři.
„Ne!“ Zavrčel Sasuke a pevně sevřel všechny svaly v těle. Neznámý skoro vyletěl z kůže. Tak těsný zadek už snad těsnější ani být nemohl.
„Tohle zůstane tam, kde to je.“ Sykl Sasuke a zasténal. Neznámý se tedy stáhl a nechal škrabošku na místě. Nesundal jí. Tajemství zůstane tajemstvím. Rty se opět začaly věnovat Sasukeho krku, dlaně ho hladily a pak se starší z chlapců nečekaně pohnul a vytáhl z mladšího svůj penis skoro celý. Pak ho stejně nečekaně vrazil zpátky. Sasuke se klepal bolestí, ale to nebylo nic proti touze, která s ním zmítala. Zvrátil hlavu, tělem se přitiskl ještě blíž ke svému protějšku. Cítit ho v sobě, být jím zaplněn, být ovládám slastí a bolestí současně. Tak neuvěřitelně opojné. Prsty jedné ruky se mu třely o ztvrdlé bradavky, prsty té druhé laskaly jeho ztopořený penis. Sasuke se boky pohyboval proti neznámému, tvrdě se narážel na jeho úd. Oba hlasitě oddechovali, tiskli se k sobě, sténali. Příraz míjel příraz, polibky na sametový krk pálily ostrou bolestí. Všude opojný zápach alkoholu a potu. Sasuke se v přívalu orgasmu stáhl natolik, že se neznámý neměl šanci ani pohnout. Tolik ho obemkla horkost Sasukeho díry. Pohlcoval ho. V jeho péru to mocně zaškubalo a jako dělo vybuchl do Sasukeho análu. Sotva se udrželi na nohách.
„Máš ten nejtěsnější zadek, který jsem zatím ošukal.“ Sykl mu neznámý do ucha a vytáhl z něj ochabující penis. Chytl mladšího Uchihu za paže a obrátil ho čelem k sobě. Dravě ho začal líbat na smyslně zarudlé rty, do té doby, než oběma došel vzduch v plicích. Pak se Sasukemu skrz škrabošku do očí a škádlivě se usmál. Urovnal si kalhoty a bez dalšího slova odešel pryč. Sasuke se sesunul na zem a ještě pár minut rozdýchával to, co ještě nikdy nezažil. Bolest s takovou vášní, že ho to málem zabilo.
....................
Ráno se Sasuke sotva postavil. Na krku měl několik modrajících skvrn a zadek ho bolel jako čert. To mu ale náladu nezkazilo. Sešel po schodech dolů a zamířil do kuchyně, odkud cítil vůni slaniny a míchaných vajec. Mňam.
„Dobrý.“ Řekl s úsměvem na tváři Itachimu, který seděl u stolu a popíjel kafe. Ten jen naznačil, aby ubral na hlasitosti. Očividně měl pořádný bolehlav. Sasuke si sedl na židli vedle něj a pustil se do snídaně, která na něj čekala. Itachi si ho se zájmem prohlížel.
„Tak jak ses včera bavil?“ Optal se. Sasuke polknul sousto a usmál se.
„Byli jsme s partou v baru v centru, dali si pár drinků...“ Zbytek věty nechal viset ve vzduchu. Itachi ho probodnul pohledem.
„A dál?“
„Dál? Dál jsem měl ten nejlepší sex ve svém životě!“ Sasuke se usmál, popadl sklenici džusu a zvedl se. Itachi ho pořád sledoval i potom, co zamířil pryč z kuchyně.
„Škoda jen, že to byla asi jediná noc, kterou jsem s ním prožil. Ty masky jsou strašný věci. A pánský záchody taky nevzbuzují ty nejlepší myšlenky.“ Zasmál se Sasuke a začal stoupat po schodech nahoru do svého pokoje. Itachi ztěžka polknul, skoro se douškem kafe udusil. V pokoji na nočním stolku mu ležela stříbrná škraboška, kterou měl na tváři, když včera na záchodech šoustal svého bratra.

4.96875
Průměr: 5 (32 hlasy)