SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Akuma na Eros

Info o manze:

Originální název:
Žánry:
Autor:
Vydavatel:
Demographie:
Magazín:
Rok vydání:
Počet Volume(dílů):
překlad:
悪魔なエロス
Comedy, Drama, Romance, Supernatural
Mayu Shinjo (mangaka)
Shogakukan
Shōjo
Shōjo Comic
2001 – 2001
4
!CZ!: tady - přeloženoPopis děje:

Miu je dívka z vysoké školy, která se stydí za své dětinské rysy. Přála by si, aby její tělo získalo vzhled zralé ženy.
Každé ráno se modlí, aby se jí toto přání splnilo, jí však přijde, že její prosby nejsou vyslyšeny.
Jednoho dne objeví prazvláštní a prastarou knihu v jakémsi knihkupectví, velmi potrhanou a opravdu neobvykle vypadající. Z knihy se letmo dočte, že dokáže splnit tomu, kdo z ní přečte jisté zaklínadlo, to nejtoužebnější přání jeho srdce. Proto, když si myslí, že jí bůh nenaslouchá, rozhodne se pro vlastní volbu a pokusí si své přání splnit sama pomocí této knihy.
Její srdce už však netouží po čem dřív, nyní touží po muži jménem "Amamiya", jehož spatřila v kostele jednoho rána a do kterého se zamilovala .
Přece jen ne vždy jde všechno jak po másle. Ani tady nebylo vše v pořádku, protože ve všem, co se zdá být na dosah našich snů, je vždy nějaký háček.
Poté, co vysloví kouzelnou formuli a vyřkne své přání(získat srdce svého milého),zjeví se jí před očima něco, co by nikdy nečekala. Zjeví se před ní sám Ďábel jménem AKUMA( Akuma v Japonštině).
Ovšem sám ďábel nemá v plánu splnit její přání, ale naopak pozřít její mladou a neposkvrněnou duši. Namísto jejího přání ji jen za pouhé vyřknutí jekéhosi zaříkadla chce připravit o život.
Než jí ale zabije, Miu ze sebe nechtěně při zamýšlení nad svým ještě stále neprobádaným životem vyřkne, že její tělo ještě nebylo poskvrněné a ani její rty. V ten moment se sám pán pekel pozastaví nad jejími slovy a náhle přistoupí na její přání pod podmínkou té nejvyšší ceny.... její duše a její dosavadní nevinnosti.
A jak se Miu rozhodne pro svou vytouženou lásku? Přistoupí mu na podmínku a zaplatí za jedno pošetilé přání svou duší i svým tělem? Nebo se vzepře a její krátký život bude viset na vlásku? Jak moc miluje svou vytouženou, čerstvě objevenou a pošetile vysněnou lásku? Jaká je vlastně její pravá láska? Co vlastně Miu tímto kouzelným zaříkadlem přislíbila pánu pekel???


Mangu si můžete Anglicky přečíst na MangaFox

______________________________________________________________

Nerada sama sebe hodnotím, protože to co si o sobě často myslíme,
ne vždy bývá pravdou.

4.5
Průměr: 4.5 (2 hlasy)