SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Dengeki Daisy

Vsadím se, že většina z vás určitě neslyšela o shoujo manze Dengeki Daisy... Wink

Dengeki Daisy

Dengeki Daisy (電撃デイジー?) je shojo, romantická, komediální manga od Kyosuke Motomi.
V Japonsku tahle manga vychází v magazínu Betsucomi. Tato manga je o mladé dívce jménem Teru, která ztratila svého posledního příbuzného a to staršího bratra,
který ji svěřil do péče DAISYMU, člověk který jí z dálky pomocí mobilu chrání a povzbuzuje. Přesto, Teru nemá zdání kdo by DAISY mohl být, manga se točí kolem této záhady.

Zápletka

Teru zůstala sama a jediné co jí zbylo byl mobil, který ji daroval její bratr pro spoj s DAISYM.
DAISY se stává Teřinou oporou síly pomocí jeho milých slov, protože Teru teď musí žít sama.
Příběh začíná jedno odpoledne, zatím co Teru šikanuje studentská rada.
Teru omylem rozbije okno v zahradě, a kvůli tomu bude muset začít pracovat pro mrzutého, krutého školníka, který se jmenuje Kurosaki Tasuku.
Jak Teru začíná pracovat pro tohoto nesympatického školníka její vztah k němu, který byl zatím mezi mistrem a služkou, začne přerůstat v něco víc a Teru se začíná ptát sama sebe, kdo by mohl být doopravdy DAISY.
Mohl by být Kurosaki její milovaný DAISY? Zatímco Kurosaki si uvědomí, že je do Teru úplný blázen. "Oddá se jí?"

Postavy

Kurebayashi Teru

Teru zůstane úplně sama když umře její bratr a jediné co po něm zbylo je mobil. Teru zjistí že tento mobil je spojený s přítelem jejího bratra který si říká DAISY. Teřiny pocity pro DAISYHO jsou sesterské a on je pro ní ten co se vždycky skrývá ve stínu a pomocí mobilu ji chrání a podporuje a někdy taky fyzicky ochraňuje (házení tenisových míčků na studentskou radu, hacknutí do počítače ve škole na její přání atd.) přesto jejich vztah nikdy nebyl něco jako neustále si psaní jen tak o něčem. na začátku mangy je šikanovaná od studentské rady a nakonec promočená od vody je zachráněna od tenisových míčků které studentskou radu odehnaly pryč. když se snažila vrátit míček omylem s ním rozbila školní okno. díky tomuto incidentu pozná školníka Kurosakiho Tasuku, který požaduje o zaplacení okna, přesto když pochopí že Teru je na tom špatně s penězmi přiměje ji "zaplatit tělem". Udělá si z ní svou "Služku" a ona místo něho bude dělat jeho práci. Jak se manga rozvíjí, Teřiny negativní pocity ke Kurosakimu se stanou romantickými. Přesto její podezření stoupá když přemýšlí nad tím jestli by její milovaný DAISY nemohl být právě Kurosaki.

Kurosaki Tasuku

Kurosaki pracuje jako školník ve stejné škole kam chodí Teru. A jednou si z Teru udělá služku aby mu zaplatila za rozbité okno. Ale hlavně je hacker který pracoval s Teřiným bratrem Souchiro Kurebayashi. Jeho přátelé ho často popisují jako perverzáka a lolicona, samozřejmě většinou ze srandy, kvůli jeho silně romantiským citům ke středoškolačce, Teru. Pro Kurosakiho je starání se o Teru jako DAISY něco jako mise protože to bylo přání jeho umírajícího přítele a staršího bratra Teru, i když ji nedokáže ochraňovat pod svou pravou identitou a místo toho se skrývá za jménem DAISY. Kurosaki má pocit že nemá žádné právo milovat Teru, protože on je ten co "Zapříčinil smrt jejího bratra" Což způsobuje že se často rozhoduje mezi svými ideály a mezi láskou kterou cítí k Teru. Kurosaki je často vidět s cigaretou, často pije a je stále dost násilný i když ke své služce se umí chovat velmi starostlivě Laughing out loud i když má stále mrzutou náladu. Teřiny kamarádky ho popisují jako velmi přitažlivého i když moc neukazuje své emoce, přesto když se naštve je hodně děsivý, ale když je s Teru je popisován jako tsundere charakter.

Tuto mangu jsem tu začala i překládat takže doufám že se vám líbí... Laughing out loud
Pravydelně si ji můžete číst ZDE=>> Čti Online!

4.8125
Průměr: 4.8 (16 hlasů)