SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Ayashi no Ceres

originální název: 妖しのセレス
Název: Ayashi no Ceres
autor/ka: Watase Yuu
žánr: action, drama, fantasy, romance, school life, shoujo, supernatural, tragedy
rok vydání: 1996
stav: eng: hotovo (83)

Popis:

Ayashi no Ceres je temná fantasy odehrávající se v současném Japonsku.

Pozor: Ayashi no Ceres není žádná bezbřehá brutální akce. Je to shoujo, kde jsou hlavní emoce a psychika postav, důležitý je romantický příběh, nikoliv vykreslení usekaných končetin. Nicméně na shoujo je toto vykreslení značně podrobné a velmi vynalézavé.

Před mnoha lety navšítivila nebeská víla(tennyo) Ceres Zemi a tady se do ní zamiloval jeden muž. A protože nechtěl, aby mu utekla zpátky do nebes, ukral jí její Hagoromo(je to její část, bez které se nedokáže vrátit do nebe). Porodila mu několik dětí, a ty jí, až vyrostly, prozradily, kde jejich otec schovává hagoromono. Tennyo si vzala své roucho, zabila manžela a vrátila se zpět na nebesa, zanechávajíc děti svému osudu. Čas od času se narodí dívka, která je reinkarnací dávné víly a má její obrovské schopnosti. Problém pro rodinu Mikage nastává, když se v takové dívce objeví vědomí původní víly (Ceres) a ovládne ji. Ceres totiž netouží po ničem jiném než po pomstě - vyhlazení celého rodu Mikage.

V jednadvacátém století žije Mikage Aya, normální dívka. Aya je během svých šestnáctých narozenin pozvána na rodinnou oslavu, ale tato jí změní celý dosavadní život. To se totiž dozví, že se v ní má probudit Ceres a pozabíjet celou rodinu. Její dědeček se jí od té doby snaží zabít, a tak je pronásledovaná různými zabijáky. Před jistou smrtí z rukou vlastní rodiny ji zachrání probuzená víla, která převezme kontrolu nad tělem a udělá z rezidence jejího dědy během minuty ruinu. Poté získá kontrolu nad tělem zpátky Aya a je překvapena krví na svých rukách. Zachránit se jí pomohou záhadný Touya, do něhož se na první pohled zamiluje a Yuuhi Aogiri... Dobrodružství začíná...

tradičně najdete anglický překlad na onemanga a mangafox.

5
Průměr: 5 (2 hlasy)