SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Itachi Uchiha

Itachi Uchiha - うちは イタチ

-Narozen 9. Června(na začátku příběhu mu bylo kolem 17 až 18 lety).
-Jméno ITACHI je v překladu "Lasička"
-Ve znamení "Blíženci"
-Krevní skupinu má "AB"
-Výška je 175,2 cm
-Váha 57 kg
-Pochází z původní vesnice zvané "Konohagakure"
-Jeho vlasy jsou temné, jak havraní peří jemné. Laughing out loud
-Vládne schopností „Sharinganu“ klanu Uchiha.
-Jeho oči jsou stále rudě zbarvené se zapnutým Sharinganem a krví pohlcujícím pohledem. Jen málokdy je možné ho vidět s normálním pohledem a barvou jeho očí…sytě kakaově hnědou, a to protože svůj Sharingan téměř nikdy nevypíná.
-Chladný pohled kterým mrazí každého až do morku kostí od strachu je jen pouhou zástěrkou jeho skutečné osobnosti.Tak jak dokáže být krutý, dokáže i milovat.
-Jako doplňkové zbraně u sebe nosí kunaie. Jinak po jistou část příběhu se vyskytuje i se slaměným kloboukem na hlavě tak jako zbytek Akatsuki.
-v příběhu již spadá mezi zločince třídy „S“
-Je jedním z členů organizace zvané „Akatsuki“, kde je v týmu se svým partnerem „Kisamem“ jehož má ta trochu v oblibě.
-Má mladšího bratra jménem „Sasuke“
Celý jeho klan i s rodinou jsou kromě jeho bratra mrtví, a to jeho vlastní rukou.
-Trpí jakousi nemocí, která nelze vyléčit a na kterou pomalu ale jistě postupně umírá. Ovšem jeho vůle ho drží stále na nohou.
-Jeho prsten který nosí na pravém prsteníčku se jmenuje "Suzaku" 朱- (Nachový pták)

Minulost:

Akademii dokončil již neobvykle brzy v 10 letech, kde se následně stal i Chuuninem.
Ve svých 13 letech byl už vůdcem tajné, nezávislé organizace zvané „ANBU“-(něco jako nájemní lovci, ninjové) ve skryté Listové.
V příběhu už korunuje jako „Nukein“-(ztracený ninja)a zároveň zločince třídy „S“ patřící do velmi obávané organizace zvané „Akatsuki“ jako jeden z hlavních členů.
Když mu bylo 17let, tak byl už tou dobou tak silný, že se ho začal obávat i sám “Orochimaru“- (oslizkej had Tongue).
Dříve Orochimaru zamýšlel, že použije Itachihovo tělo jako svou nastávající náhradu tělesné schránky pro svou duši, aby se mohl držet stále naživu. Tudíž být prakticky nesmrtelný. Jenomže mezitím Itachi velmi zesílil natolik, že Orochuimaru musel odstoupit od svého plánu díky kterému se dal i k Akatsuki, a v následujících letech si zvolil jako další kořist pro svou duši tělo jeho mladšího bratra Sasukeho.
-V době když bylo Narutovi 7 let Itachi opustil skrytou listovou s pověstí jako bezcitný vrah, který vyvraždil celý svůj klan i se svou rodinou kromě jediného člověka. Svého mladšího bratra „Sasukeho“.
-Skutečným důvodem proč ale udělal tu ohavnost a vyvraždil všechny své blízké se svým rodem, byla ale poněkud jiná pravda než jak to vypadalo na první pohled.
Ve skutečnosti to vše udělal aby vůbec někdo z jeho klanu a rodiny přežil. Aby ochránil jedinou osobu, na které mu záleželo ze všeho a všech nejvíc. Tolik, že pro jeho ochranu byl schopný zabít i své vlastní rodiče. To vše jen pro svého jediného mladšího bratra, kterého jako jediného ze všech nechal žít. Sasukeho. Člověk pro kterého zasvětil celý zbytek svého života jen aby ho ochránil. Vzdal se tak jeho lásky výměnou za jeho život. Nechal se v Sasukeho očích vidět jako krutý a bezcitně krvelačný vrah, co povraždil celou svou rodinu i se svým klanem. Nechal se jím nenávidět za co udělal jen z lásky k němu a pro jeho ochranu. Protože mu musel lhát, nebyl tak nikým milován. V očích všech tak stál jak ten nejčernější havran.
"Itachi" Člověk, který je vlastně v celém příběhu nejláskyplnější se stal všemi nenáviděn na seznamu v žebříčku těch nejhledanějších se záměrem zabít. Jen proto, aby ukryl pravdu před svým pošetilým bratrem, čímž ho tak chránil ale zároveň i ztratil.
Musel to však udělat, a protože za to co učinil cítil stále velkou vinu, i když to bylo pro Sasukeho záchranu sám očekával, že si pro něj jednou jeho mladší bratr přijde díky touze po tak dloho očekávané odplatě za hříchy z minulosti.

Schopnosti:

-Nejen že byl vždy ze všech nejlepší jak na akademii tak i během příběhu ve všech směrech, tak moc, že i sám „Madara“ se neodvažoval se proti němu stavět a jen v zákoutí tiše čekal až sám zemře na nemoc, kterou už dlouhá léta trpěl.
Také ale dokázal ovládnout mimo normálního sharinganu“dědičná vlastnost klanu Uchiha“ i „Mangekyou Sharingan“.
Mnohem silnější a téměř neporazitelná zbraň stejně jako obrana. Tato jeho vlastní neporazitelná technika se dá rozeznat tím, že ve svých rudých očích, ovládaných Sharinganem má jiný tvar znaku Sharinganu.
Dokáže s ním uvést člověka nejen do iluze, ve které ztratí jeho soupeři pojem co je a co není realitou, ale také to dokáže využít i jako ochranný štít proti svým nepřátelům a to velmi účinný.
Jednou z jeho Mangekyou oblíbených a nejvíce praktikovaných dovedností je technika, ve které uvede svého protivníka do iluze podle své představy a tam ho týrá všemožnými, až nelidskými způsoby několik sekund, ale parodií je, že tomu mučedníkovy to může přijít i jako několik dní, týdnů, měsíců, podle toho jak dlouho si bude přát, aby jeho kořist trpěla a jakým způsobem.
-Ještě jednu techniku má jako jednu ze svých oblíbenějších. Je jí „Amaterasu“ je to oheň, který neuhasne dokud nespálí až na popel to co uživatel chce.
-V boji používá také taijutsu a ninjutsu a své shurikeny.

Jeho techniky:

Mangekyou Sharingan (Kaleidoskopický Sharingan)
Amaterasu (Zářící nebe)
Tsukuyomi (Snící čtenář)
Kage Bunshin no Jutsu (Stínový klon - 影分身の術)
Katon: Goukakyuu no Jutsu (Oheň: Velkolepý Fireball - 火遁・豪火球の術)
Katon: Housenka no Jutsu (Oheň: Fénixův Oheň - 火遁・鳳仙火の術)
Kage Bunshin Daibakuha (Stínový klon – Velká exploze)
Magen: Kyouten Chiten (Démonická iluze: Zrcadlové prohození Nebe a Země - 魔幻・鏡天地転)
Suiton: Suigadan (Voda: Střela vodního tesáku - 水遁・水牙弾)

______________________________________________________________

Nerada sama sebe hodnotím, protože to co si o sobě často myslíme,
ne vždy bývá pravdou.

5
Průměr: 5 (4 hlasy)