SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Nagato

Nagato - 長門


jméno v originále: 長門
datum narození: 19. září
věk: 28 let, part II. 35 let
ve znamení: panna
krevní skupina: A
výška: 175,5 cm
váha: 40,1 kg
oči: fialové (rinnegan oči)
vlasy: červené
karma: záporná (před smrtí-Shippuden) přátelská (po smrti-Shippuden)
klan: Uzumaki klan
postavení: vůdce Akatsuki, vůdce Deštné vesnice
vztah: ||||Amegakure, Akatsuki
tým: Ame Orphans
partneři: Konan
bývalí partneři: ......
Blízcí: Fusō (matka), Ise (otec), Konan, Yahiko
operativní základny: Seireitei, Soul Society
vrozená schopnost: Rinnegan
zbraň: ......
stav: zesnulý
japponský dabér: Tomoaki Maeno (Naruto), Junpei Morita (Shippuden)
americký dabér: Vic MignognaPopis:


Nagato byl vůdce Skryté Deštné vesnice (Amegakure no Sato) a dělal, že je vůdce Akatsuki. Dlouho nebyl vidět, protože místo sebe za něj jednala jeho sféra Deva, nejmocnější z jeho Peinů. Nagato má nejmocnější doujutsu, Rinnegan, který měl Rikudou sennin a který Nagatovi dodává speciální schopnosti.


VZHLED:
Nagato má červené vlasy, dlouhé až po ramena, a má vysokou postavu. Má fialové oči s kruhama uvnitř, které se od čočky zvětšují. Ovládání Peina ze svého chakrového stroje pomocí chakrových prutů, ho ale vysiluje natolik, že je úplně vyzáblý a bledý. Je vyloženě kostra potažená kůží.


OSOBNOST:
Nagato je posedlý dosažením míru po celém světě ninjů, protože byl v dětství poznamenán velkou válkou ninjů, při které byli zabiti jeho rodiče. Pro dosažení svého míru je schopný udělat úplně vše. I přesto, že bude ztraceno několik set životů. Nagato bývá většinou klidný, ale, když se rozzuří, tak je velmi nebezpečný. Nagato je v Akatsuki velmi respektovaný, protože skrz sféru Deva si dlouho hraje na vůdce a zakladatele Akatsuki. Nagato má rád svou týmovou partnerku a přítelkyni Konan, která je díky němu v Akatsuki.


ŽIVOTOPIS:
Nagato se narodil v poklidné normální rodině v zemi Deště. Když byl Nagato starší, tak přišla Třetí velká válka ninjů. Jednoho dne, vtrhli k Nagatovi domů ninjové z Konohy, která byla nepřítelem Deštné, protože chtěli najít nějaké jídlo. Nagato a jeho rodiče se chtěli schovat, ale Nagato nechtěně rozbil nějakou vázu a ninjové z Konohy to uslyšely. Chtěli je všechny zabít, ale Nagátův otec je chtěl zastavit. Ninjové ho bez problémů zabili. Potom zabili jeho matku a šli zabít Nagata, jenomže v tom si všimli, že jeho rodiče nebyli ninjové a omluvili se mu. Nagato ale dostal záchvat vzteku a pomocí Rinneganu je oba zabil. To bylo poprvé co Rinnengan použil.
Po tomto incidentu Nagato pohřbí své rodiče a jen s malými zásobami opouští svůj dům. Potkává psa, kterého si vezme k sobě a dám mu jméno Chibi. Když už skoro Nagato umírá hlady, potká Konan, která mu dá jídlo a vezme ho k sobě do jeskyně, kde potká ještě Yahika (Peina). Všichni tři jsou váleční sirotci.


Všichni pak společně kradou jídlo, aby neumřely hlady. Jednou jim Yahiko říká svůj sen, že by se chtěl stát bohem a nastolit mír na celém světě. Nagatovi se jeho plány líbí a chce Yahikovi pomoci je realizovat. Po pár dnech pak společně vidí souboj Jaraiyi, Tsunade a Orochimara proti Hanzovi, vůdci Dešťové. Zasáhne je kunai s výbušným lístkem a Chibi při výbuchu umře. Chvíli potom najdou Sanniny a ptají se jich jestli jim nedají něco k jídlu. Potom, co jim dají jídlo, se jich ptají, jestli je naučí Ninjutsu. Jak Tsunade, tak Orochimaru odmítají, ale Jiraya souhlasí. Od té doby je učí jak přežít. Během tréninku je napadane chunin z Kamenné, který skoro zabije Yahika, ale Nagato se zase rozzuří a pomocí Rinnenganu ho zabije. Po třech letech odcházi Jiraiya od Nagata, Konan a Yahika. Vytrénoval z nich ninji dost silné na to, aby se ubránili.


Po několika letech skládá Yahiko poměrně velkou skupinu mladších ninjů z Dešťové, pro které se stává vůdcem. Společně se dají dohromady z Hanzem, aby nastolili mír v Dešťové. Chvíli potom ale Hanzo, někteří ninjové z Deštné a ANBU z Listové pod vedením Danza chytí Konan a Hanzo řekne Nagatovi, aby zabil Yahika, jinak on zabije Konan. Yahiko řekne Nagatovi, aby ho zabil, protože nechce, aby Konan zemřela. Nagato, protestuje a brání se tomu. Snaží se nějak S Hanzem domluvit, ale ten ho neposlouchá. Proto se o pomoc obrací k Yahikovi, ale ten dřív, než stačil Nagato zareagovat, vzal kunai který držel a zabil se s ním. Hanzo s úsměvem na rtech propouští Konan. Nagato se staršlivě rozzuří a pomocí svého jutsu s pomocí rinneganu zabije všechny nepřátele až na Hanza a Danza kteří utečou.
Podrobnější popis se můžete dočíst ve spoileru.Zajímavosti / Schopnosti / Techniky:


TECHNIKY:
Fuuton: Reppushou (Živel Vítr: Vzdušný Vír)
Kuchiyose Gedu Mazo (Přivolání: Socha Kacířského Démona)
Shinra Tensei (Smrtící Vlna)
Gedou Rinne Tenshou (Reinkarnace kacířské spravedlnosti)

Ovládání šesti Peinů z chakrového ovládacího stroje:
-Sféra Deva:
Shinra Tensei (Smrtící vlna)
Chibaku Tensei (Vybuchující země, Božská hvězda)
Banshou Tenin (Univerzální nebeská gravitace)
Gofū Kekkai (Bariéra pěti pečetí)
Ukojizai no Jutsu (Ovládání deště)
Gentōshin no Jutsu (Jutsu magické lucerny)
Kyōmen Shūja no Jutsu
Shōten no Jutsu (Technika měnění těla)
Suiton: Mizurappa (Živel voda: Násilná vodní vlna)

-Sféra Tiryagyoni:
Kuchiyose no Jutsu (Přivolávací jutsu)

-Sféra Preta:
Fuujutsu Kyuuin

-Sféra Naraka:
Král Pekla

-Sféra Manusya:
Nepojmenované jutsu na čtení myšlenek

-Sféra Asura:
Kaiwan no Hiya (Planoucí Šipka Překvapující Moci)


ZAJÍMAVOSTI:
- nejoblíbenější věta: "Hvězdy skryté v deštivé noci"
- Na prstenu Akatsuki má znak "nula"Dodatek/Názor autora:Spoiler!!:

5
Průměr: 5 (1 hlas)