SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
TenTen

TenTen - テンテン:


jméno v originále: テンテン
datum narození: 9. března
ve znamení: ......
krevní skupina: B
karma: neutrální
národnost: Konoha
věk: 13-14 (naruto) / 16-18 (naruto shippuden)
výška: 154.3 cm-155.6 cm (naruto) / 164 cm(naruto shippuden)
váha: 42.2 kg-43.1 kg (naruto) / 47.3 kg(naruto shippuden)
příbuzní: ......
postavení: Genin (naruto) / Chuunin (naruto shippuden), Tým Gai, zbraňový specialista
vlasy: Krátké hnědé, na temeni spletené do dvou drdolů
oči: hnědé
zbraně: svitky, bomby
osobnost: rozvážná
záliby: vyprávění a vysvětlování
ninja registrační číslo: 012573
japponský dabér: Yukari Tamura
americký dabér: Danielle JudovitsPopis:


TenTen je mladá mistryně, specializována na zbraně. Na své soupeře útočí ze střední vzdálenosti. Jejím snem je stát se velkou kunoichi, jako je legendární Sannin Tsunade. TenTen je silně přesvědčená, že i žena může být skvělý ninja, silný jako muž. Někdy je TenTen docela tvrdá, obzvlášť na Leeho. Má však ráda své týmové partnery a věří v ně. Také se zdá, že má nejradši Nejiho. TenTen je schopná uznat Naruta, až když porazí Nejiho. O TenTenině minulosti nebo osobnosti je toho známo velmi málo.


Po odmaturování byla TenTen přiřazena do týmu s Rockem Leem, Hyuugou Nejim pod vedením Maito Gaie. TenTen má úzký vztah se svými týmovými partnery a často pomáhá Nejimu v tréninku. Také velmi obdivuje Nejiho a silně věří v jeho schopnosti. Během jednoho roku její tým plnil různé mise a později vstoupil do Chuuninské zkoušky.
Od okamžiku znovuzrození Gaary, který se nachází až v Shippudenu se TenTen v příběhu moc nevyskytuje, dokud nenastane válka. Tam TenTen bojuje stejně jako ostatní, aby zachránila sebe a celý svět shinobi.Zajímavosti / Schopnosti / Techniky:


ZAJÍMAVOSTI:
Na ninja akademii odmaturovala ve 12 letech a Chuuninem se stala v 15 letech. Celkem splnila 28 D-misí, 23 C-misí, 3 B-mise, 7 A-misí a 1 S-misi. Jejím oblíbeným jídlem je čínské manjuu (cukroví) a sezamové dango (malé knedlíčky, které se dělí na další druhy). Jídlo, které jí nechutná jsou umeboshi (nakládané švestky). Její oblíbená věta je: "Nikdy nemiň cíl".
- V anime v první části seriálu, TenTen měla mít bílé tričko, ale animátoři si mysleli, že by měla dostat trochu lepší barvu a tak dostala tričko růžové.
- Kishimoto Masashi (autor Naruta) řekl o TenTen: "TenTen nosí pohodlné tří-čtvrtinové čínské oblečení. Snažil jsem se myslet na snadnost jejího pohybu, když jsem jí oblékal. TenTenin vzhled je můj oblíbený."


VÝZNAM JMÉNA:
TenTen znamená "bod". TenTen by také mohlo znamenat "deset z deseti", což odkazuje na její přesnost trefit deset cílů z deseti.


ZBRANĚ A SCHOPNOSTI::
TenTen se specializuje na zbraně a nikdy neukázala žádné Genjutsu, nebo Taijutsu. Nejdříve zbraně vyvolávala ze svitků, ale později je vyvolává z jednoho velkého svitku, který nosí na zádech. Také později obohatí svůj arsenál o bombu.


TECHNIKY:
Kuchiyose: Tobidougu (Přivolání: Vrhací zbraně)
Kuchiyose no Jutsu (Technika přivolání)
Souryuu Tensakai (Dvojitý drak: Tříštivá destrukce)
Soushouryuu (Rostoucí dračí dvojčata)Spoiler!!:


0