SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Namikaze Minato - Yondaime Hokage

Namikaze Minato, alias Yondaime Hokage - Čtvrtý, nebo také Konoha no Kiiroi Senkou - Žlutý blesk z Listové.
To jsou jména jednoho z největších shinobi všech dob, super-génia, toho, který před 16 lety (datováno dle Shippuudenu) zapečetil Kyuubi no Youkou - Devítiocasou lišku do malého, právě narozeneho chlapce.

O Minatově minulosti se toho moc neví - jen, byl žákem jednoho z legendárních Sanninů (Senju Tsunade, Orochimaru, Jiryia) - Jiraiy. Ten v jednom díle mangy prohlásil, že sám sice děti nemá, ale kdyby byl Yondy jeho syn, byl by na něj velmi pyšný.

Minato vytvořil několik nových technik, díky jedné z nich získal svou přezdívku Žlutý blesk z Listové - technika létajícího boha hromu. (Hiraishin no Jutsu). Ovšem slavnější a pro děj důležitější je jeho Rasengan (rotující sféra), technika, na které pracoval tři roky, a kterou Naruto zvládl během jediného týdne.

Měl tři žáky, Hatake Kakashiho (Narutův sensei), Uchihu Obita, a Rin.
Lidé také mnohokrát zarážela jeho povahová a vzhledová podobnost
s Narutem, hlavním hrdinou seriálu. Vysvětlení je jednoduché - Namikaze Minato je opravdu otec Uzumaki Naruta. Jeho matkou je Uzumaki Kushina, rusovlasá a dlouhovlasá kunoichi ze Země vodního víru.
V manze Yondaime řekl, že si přeje aby jeho syn byl jako hrdina z Jirayiovy knihy - odvážný ninja, který se nikdy nevzdá. Ačkoli se toho nedožil, přání se mu splnilo.

V den narození syna zaútočil na Konohu Devítiocasý démon. Protože nebylo jiné řešení, vzal Hokage svého právě narozeného syna a pomocí techniky Shiki Fuujin do něj démona zapečetil. Vyslovil přání, že nechce aby byl Naruto za zrůdu - to se mu ale nesplnilo. Vesničané malého chlapce nenáviděli.

Podle databooku měřil 179,2 cm a vážil 66,1 kg.

______________________________________________________________


Smrt je jen konec všeho, ta nic nevyřeší...,
ovšem ten, kdo se s ní popere, ten je z nás všech nejsilnější...San Inuzuka

I want to believe... X-philes (a hlavně X-files xD) 4ever!

Cesta shinobiho je cesta víry. Víry v sebe a svoje schopnosti. Víry ve svůj cíl.
Protože bolest a nezdar lze překonat pouze svou vůlí, svou vírou v cíl… bez něj skončíš. Doslova.

5
Průměr: 5 (12 hlasů)