SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Naruto Uzumaki

UZUMAKI NARUTO

-narodil se 10 října
-jeho krevní skupina je B
Je to hlavní postava celého seriálu.
Celý děj se zakládá kolem této postavy.
Jeho dětství nebylo nijak příjemné, a všichni ho odvrhovali. To z důvodu, že do něj ještě jako nemluvněte třetí hokage zapečetil jednu bájnou nestvůru, která útočila na Listovou. Byl to devítiocasý démon zvaný Kyuubi(liščí démon). Čtvrtý hokage Yondaime položil za tento čin svůj život a všechnu naději vložil do Naruta, doufajíc že v něm už ta liška zůstane zapečetěná a nic už nebude ničit.

Po této smutné události nastoupil na místo 4 Hokage Sautobi, který se o Naruta staral jako oko v hlavě.
Ovšem ani tak nezabránil tomu, aby se s ním ostatní ze strachu vzpomínek z minulosti toho co v sobě má nebavili, a zároveň na něj opvrhovaně hleděliz velkého povzdálí. To protož se ho každý bál, toho co v sobě má, nenáviděli ho za to.

Naruto ale o přítomnosti démona ve svém těle jitou dobu nevěděl, až na začátku příběhu to zjistí.

Jeho velkým přítelem se stal Iruka Umino (Chuunin).
Až do dne, kdy e staně Geninem.Toho dne zíká svého učitele jménem Kakashi Hatake, který vytvoří tříčlenný tým kde v něm Naruto bude spolu se svým novými partnery Sakurou Haruno a Sasukem Uchihou.
Do Sakury je Naruto zamilovaný už od chvíle kdy i poprvé na akademii spatřil. Sakura ovšem jeho city už odpočátku výrazně neopětuje.
Napoti tomu Sasuke je pro něj už od začátku velký nafoukanec a rival. I když se znich časem začnou stávat přátelé, jejich rivalsví jim přetrvává i do Shippuudenu.
Naruto se tejně líbí Hinatě. To on ale neví, i když nejspíš zbytek vesnice ano.

Jeho povaha je velmi zajímavá. Dalo by se říct, že je velmi ptipným doplnkem seriálu. Ovšm v těžkých hcvílích dokáže být velmi rozhodný, a za své přátele dokáže obětovat i svůj vlastní žívot.
Oplívá svým smyslem pro humor, a někdy tak moc, že leze na nervy svým kolegům, např. Sakuře, která mu neustále uštědřuje výchovné lekce pomocí tvrdé síly.
Někdy se nedá určit jestli to co plácne je myšlené vážně, a nebo se snaží jen o mírnou provokaci svých týmových paťáků.
Sauke oproti Sakře na jeho přihlouplé výkyvy rreaguje většinou vždy gestem: "Nauto, ty jsi ale hlupák" Tuto větu využívá i když Naruto něco pokazí.
Naruto ale i přeze všechny tyto záporné vjemi má svůj ým rád, a pvažuje obadva i se svým učitelem Kakashim za pravé přátele, za které by dal i život.
DÍky evítiocasé lišce, kterou v sobě má zapečetěnou Naruto oplývá velmi nespočetnou energií a také má obrovskou vůli. Jeho výdrž je až nadměrně nadlidská.
Jeho činy se projevují podle jeho pocitů. Vždy jedná srdcem a ne hlavou, což je někdy v bojích nevýhoda, protože to poukazuje na jeho slbinu.

Jeho živootní cíl i sen je stát se Hokagem, nejen aby mohl dokázat všem, že na to má, ale aby se mohl pstarat i o zemi. Nikdo v něj však z počátku moc nevsází, až jednoho dne přijme jeho sázku 5 Hokage, nástupkyně čtvrtého, a vsadí se o svůj velmi cenný až neocenitelný přívěšek pokud se naučí jedno jutsu do týdne. Po tom co to Nauto dokáže jako jediná začne nejvíc vkládat své naděje a věřit , že on se opravdu jednou stane dalším Hokage.Touží p tom, aby byl uznávaný, a už ne tak nenáviděný jako doposud.

Jeho oblíbenou hláškou je zpočátku v seiálu při nějakých akcícha nebo vážných chvílích: "Detabayo!" (To vám říkám)
Jeho velkými zálibami jsou polehávání, sport a tvrdý trénink, a hlavně velké vtipkaření.
Největším potěšením je pro něj jídlo, a to hlavně Ramen(čínský nudlový pokrm s různými mořskými potvůrkami).

Styly boje které používá jsou Taijutsu a Ninjutsu + jeho obrovská síla z Kyiubiho díky kterému má obrovské množství chakry.
To způsobuje že se na jeho těle velmi rychle sami léčí i hluboká zranění, které utrží. To vše jen díky démonovi, ale toto ryché uzdravování mu ale zároveň také oslabuje lidskou tkáň, takže mu vlastně veskutečnosti jeho pmoc uzdravování ubližujena jeho těle.

Naruto má svou vlastní techniku nazvanou "Oiroke no Jutsu – sexy technika" která je sice trochu víc výstřední, ale dalo by se říct, e vždy zabírá..XD

Jeho Techniky jsou:
Tajuu Kage Bunshin no Jutsu (multi stínový klon)
Kage Bunshin no Jutsu (stínový klon)
Rasengan
Rasenshuriken
Kuchiyose no Jutsu (přivolání - žáby)
Oodama Rasengan (velký rasengan)
Oiroke no Jutsu (sexy technika)
Haremu no Jutsu (technika harem)
Bunshin Kakatou Otoshi (kop patou pomocí klonu)
Bunshin Taiatari (výbuch klonu)
Sennen Goroshi (1000 let bolesti)
Konbi Henge (kombinovaná přeměna – s Gamabuntou)
Shihouhappou Shuriken (všesměrový shuriken)
Uzumaki Naruto Rendan (Uzumaki Naruto kombo)
Uzumaki Naruto Nisen Rendan (Uzumaki Naruto kombo, 2000 úderů)
Bunshin no Jutsu (klon)
Kawarimi no Jutsu (náhrada, přemístění)
Henge no Jutsu (přeměna)
Kakuremino no Jutsu (kabát neviditelnosti)

______________________________________________________________

Nerada sama sebe hodnotím, protože to co si o sobě často myslíme,
ne vždy bývá pravdou.

4.125
Průměr: 4.1 (8 hlasů)