SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Orochimaru


Orochimaru


-narodil se 27. října
-na začátku příběhu je mu kolem 50 let.
-Jeho vzhled se nepodobá ani tak člověku jako spíš nějakému zombie, a to díky tomu jak sněhově bledou má svou tvář a celé tělo.
Má dlouhé černé vlasy, které si často odhrnuje aby mu bylo vidět do obličeje. Jeho oči jsou sitě žluté a místo kulatých lidských panenek mají jeho oči vzhled hladové šelmi a panenky tvar hada.
Od očních důlků se mu táhnou jakésy tmavé vklenky,které jeho obličej tak vzhledově odlišují od člověka a dělají vyzáš hadí tváře.

Orochimaru je jeden z legendárních sanninů z Listové. Jeho žízeň po znalostech zakázaných technik ho donutila uprchnout z vesnice. Poté se stěhoval z jednoho těla do druhého za použití techniky, která přenese jeho duši do jiného těla, a tak se může držet x let stále naživu. Tuto techniku na kterou přišel však může použít jen jednou po určité době(cca 3 rroky)
To vše jen proto, aby se mohl stát nesmrtelným a díky chtivosti vědění po poznání uplně všech jutsu na světě a naprosté nadvlády nad všemi tak jedinečným.

Vládne také dokonalou schopností maniplace lidí, a strhávání na vou stranu v přesvědčení, že jeho úmysli jsou ty nejsprávnější.

U některých svých silných služebníků použije jednu svou zakázanou pečeť, kterou získá naprostou nadvládu nad jejich tělem s tím že jim dá sílu. Ovšem vše má své proti. Tímto jim sice poskytne sílu le také je tím zároveń připraví o svou svobodnou vůli.

Má hodně rád hady, a také v jeho oblíbených technikách hadi jsou.
Také z toho plyne jeho jméno a vzhled.
Dokáže přivolávat hady všech velikostí, i ty obrovské. Jedním z nich je hadí šéf Manda. Podobně jako Tsunade nebo Jyraiya vládne zvířecí silou.

Jednou z jeho dobře skrytých braní je jeho jazyk, který dokáže natáhnout do nekonečné délky a nejen to.Z jeho úst ze špičky jazyka dokáže vytáhnout svůj legendární meč, kterým velmi často rád útočí.

Jeho minulost byla velmi zajímavá. Už od mala byl povžován za nejschopnějšího ze všech studentů. Imezi svým týmem velmi vynikal.
V té době si předešlí Hokage jménem Sautobi přál, aby byl Orochimaru jeho následovníkem. Ovšem nebylo to možné , potože už od dětství měl Oorchimaru uplně jiný pohled na svět, názoy a cíle než ostatní lidé.Jeho chamtivost a nespokojenost po vědění ho vedla jiným směrem života než nástupcem tehdejšího Hokageho. Jeho cíle yli mnohem , mnhem vyšší a ambicióznější než u normálních lidí.Proto se po čase odtrh, a stal se úhlavním nepřítelem Listové.Postupem času získával velké množství poddaných, kteří mu až do posledního dechu byli ochotni sloužit.
Pro výměnnou techniku duší kterou tak rád aplikuje pokaždé hledá co nejzdatnější tělo s ěmi nelepšími dovednosti pro možnost většího získání síly.
Až jednoho dne narazí na Uchihu Sasukeho, u kterého zjistí jeho nadměrné, pro něj velmi žádané schopnosti Uchiha klanu.
A vtéto chvíli se do řpíběhu dostává tato naše záporná postava.

Jeho Techniky jsou:
Kuchiyose no Jutsu (přivolávání - had)
Kusanagi no Tsurugi: Kuu no Tachi (meč Kusanagi: Dlouhý meč nebes)
Nan no Kaizou (malá změna těla)
Kuchiyose: Edo Tensei (přivolání: Obživéní z nečistého světa)
Hiru Banshou: Bouka no Jutsu (pijavice: obrana před útokem)
Utsusemi no Jutsu (technika projekce)
Juin Jutsu (prokletá pečeť)
Kanashibari no Jutsu (částečná paralýza)
Gogyou Fuuin (technika pěti živlů)
Fuuton: Daitoppa (vítr: obrovský průlom)
Fushi Tensei (reinkarnace žijící mrtvoly)
Shuushagan no Jutsu (technika mizící kopie tváře)
Sen'eijashu (skrytá stínová ruka hada)
Sen'eitajashu (mnoho skrytých stínových rukou hada)
Sanjuu Rashoumon (trojitý Rashoumon)
+ mnoho dalších, o kterých se neví.

______________________________________________________________

Nerada sama sebe hodnotím, protože to co si o sobě často myslíme,
ne vždy bývá pravdou.

4
Průměr: 4 (3 hlasy)