SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Maito Gai

Maito Gai - マイト・ガイ


jméno v originále: マイト・ガイ
datum narození: 1 Ledna
věk: 26–27 (Naruto), 30–31 (Shippuden), 33 let (The Last Special)
ve znamení: š......
krevní skupina: B
výška: 184 cm (Naruto)
váha: 76 kg (Naruto)
oči: Černé
vlasy: Černé, krátké a lesklé
karma: Kladná
osobnost: vřelá, přátelská, občas otravná a nepochopitelná
klan: ......
postavení: Jounin
vztah: Konoha, Spojenecké síly Shinobi, Tým Gai
tým: Tým Gai, tým Chōza, třetí divize
partneři: Rock Lee, Ten Ten, Neji
bývalí partneři: ......
Blízcí: Rock Lee, Naruto Uzumaki, Neji Hyuuga, Ten Ten
operativní základny: Konoha
vrozená schopnost: taijutsu
zbraň: ......
stav: živý
Záliby: Trénování a zdokonalování se ve svých technikách
Autor: Masashi Kishimoto
Ninja registrační číslo: 010252
japponský dabér: Masayuki Makiguchi (Naruto) Masashi Ebara (Shippuden)
americký dabér: Benjamin Diskin (Naruto) Skip Stellrecht (Shippuden)Popis:


Gai je vysoký a dobře stavěný muž s vysokými lícními kostmi, mimořádně hustým obočím a s černými, lesklými vlasy sestřižené ve stylu kastrolu. Gai nosí zelenou kombinézu, oranžové pruhované návleky a standardní Konoha neprůstřelnou vestu. Kolem pasu má červenou čelenku se znakem Konohy. Je to Jounin ze Skryté Listové vesnice. Při úsměvu se mu třpytí zuby. Sám sebe prohlásil za rivala Hatake Kakashiho. Vede tým, ve kterém je Rock Lee, Hyuuga Neji a Tenten. Svým týmem je nejčastěji oslovován jako Gai-sensei. Ze všech tří z jeho týmu se nejvíce věnuje Leemu, který je jeho oblíbený žák. Vede Leeho k tomu, že i když jsou jeho schopnosti horší než u ostatních ninjů a i přesto, že neumí používat žádné ninjutsu ani genjutsu, tak se pomocí tvrdé práce může vypracovat na skvělého ninju, jinak řečeno:génius tvrdé práce.


ŽIVOT:
Během jeho dětství, byl jeho výkon na Akademii podprůměrný. Na akademii se mu nepodařilo nastoupit hned napoprvé, a i když se mu to konečně podařilo, je i nadále stejně nemožný a není schopný používat ninjutsu a ani genjutsu. Proto vzhlížel ke svému otci Might Duyovi, který ho naučil všechny své dovednosti taijutsu . Gai často trénoval na způsoby jeho otce, a vůbec mu nevadilo, že je jeho otec jen Genin. Při jedné události, se stal Gai frustrovaný, kvůli tomu, že byl se svým otcem zesměšňován a následně i napaden dvěma staršími ninji, kvůli kterým skončil Gai v nemocnici. Když Gai začal zoufat, že by se nikdy nemohl stát dobrým ninjou, a že zůstane Geninem jen kvůli jeho nedostatku talentu, jeho otec se ho rozhodl naučit Gai otevřít osm bran. Ale to pouze pod záminkou, že bude něco nebo někoho ochraňovat. Později, dostal Gai a jeho tým misi, při které byly napadeni sedmi 3ermíři z Mlžné. Tehdy je zachránil Gaiův otec, který později zemřel v důsledku otevření všech vnitřních brán, jejíž sílu využil na jejich ochranu a tak jim dát dostatek času na útěk. Po strátě svého otce se Gai stále zlepšuje a stanovuje si vlastní pravidla, podle kterých se řídí.
Při skládání Chuninských zkoušek v lese Smrti bez okolků kopá Obita do obličeje, čímž ho nechtěně zachránil před udušením. Poté proti Obitovi nastupuje v bojích. Svůj boj s ním zahajuje s palcem dolů a vítězí nad Obitem. V dalším kole ho, ale poráží Kakashi, ze kterého si právě kvůli této prohře udělal svého rivala.
Ve svých 26 letech se stává vedoucím týmu, který se specializuje na taijutsu a na boj z blízka a střední vzdálenost. Zde se potkává s Leem, který stejně jako on, není schopný ničeho jiného než obyčejného boje a s géniem Nejim, který je přesný opak Leeho. Se svým týmem Gai pak plní mise. Gai svůj tým přihlásí na Chuninské zkoušky, ale těmi neprojde nikdo z týmu. Až na druhý pokus, se to všem podaří.Zajímavosti / Schopnosti / Techniky:


TECHNIKY:
Mistr v Taijutsu (boj na blízko)
Kuchiyose no Jutsu (přivolání- Ninkame, želva)
Gouken (silná pěst)
Konoha Gourikki Senpuu (mocné tornádo z Listové)
Dainamikku-Entorii (dynamický nástup)
Asakujaku (ranní páv)
(a samozřejmě techniky s otevřením osmi bran. Laughing out loud )


ZAJÍMAVOSTI:
- Gai během seriálu předvádí hodně zajímavé manýry, mezi které patří např.:
oblíbené "Gai nastupuje!" Skládá se z natažené ruky zatnuté v pěst se zvednutým palcem, a s úsměvem, kdy se jeho super zářivé zuby třpytí jako kus diamantu. Tuto pózu nazývá "Póza krasného muže". Často to používá jak Gai tak i Lee, aby ukázali, že závazek, který právě udělali je nejvyšší forma slibu.
- Gai také dá občas pohlavek Leemu po hlavě za různé přestupky. Ale okamžitě na to začne plakat a objímat ho. Když se toto stane, téměř vždy se za nimi objeví pláž při západu slunce.
- Gai se nazývání jako Konoha no Kedakai Aoi Moujuu (木ノ葉の気高き碧い猛獣 - úžasná zelená šelma z Listové). Často prožívá situace víc, než je třeba, dokonce i na postavu z anime seriálu. Hlavně Kakashiho lhostejnost k věcem kolem jejich rivality ho dovádí k šílení.
- Gai prohlašuje, že má rekord 50 výher a 49 proher s Kakashim. Do těchto soutěží se zahrnuje prakticky vše. Od běhu na 100 m, k sumo zápasu, jedení ramenu až k hře kámen, nůžky papír.
Také věří tomu, že "tvrdá práce bez věření v sama sebe je bezcenná". Ačkoli častěji od něj můžeme slyšet tyto hlášky: "síla mládí", "exploze",nebo "šelma z Listové."
- Gaiova oblíbená jídla jsou super-kořeněná rýže na kari a kari udon. Jeho neoblíbené jídlo, jak sám prohlásil, neexistuje. Jeho záliby jsou uskakování stranou a mlácení do něčeho v rukavicích. Jeho oblíbená hláška je "Síla mládí!" nebo "Výbuch mládí!".


PŘEKLAD A VÝZNAM JMÉNA:
Slovo Maito (マイト) je z anglického slova might, které znamená sílu, a Gai (ガイ) je z anglického guy, což znamená chlap. Spojením tedy vznikne "Silný chlap".Dodatek/Názor autora:Spoiler!!:0