SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Rock Lee

Rokku Rī - ロック・リー


jméno v originále: ロック・リ
datum narození: 27. 10. 1991
věk: 13-14 (Naruto), 16-17 (Shippuden), 19 ( The Last Special)
ve znamení: štír
krevní skupina: A
výška: 158,5-162,1 cm (Naruto), 172 cm (Shippuden), 177 cm(The Last Special)
váha: 46,6-47,5 kg (Naruto), 54,7 kg (Shippuden)
oči: Černé
vlasy: Černé, krátké a lesklé
karma: Kladná
klan: ......
postavení: Genin (Naruto), Chunnin (Shippuden), Genius tvrdé práce
vztah: Konoha, Allied Shinobi Forces
tým: Tým Gai, Konoha 11, Tým dva, třetí divize
partneři: Ten Ten, Neji
bývalí partneři: ......
Blízcí: Sakura Haruno, Might Gai, Naruto Uzumaki, Neji Hyuuga, Ten Ten
operativní základny: Konoha
vrozená schopnost: taijutsu
zbraň: ......
stav: živý
Záliby: Trénování a zdokonalování se ve svých technikách
Autor: Masashi Kishimoto
Ninja registrační číslo: 012561
japponský dabér: Yoichi Masukawa
americký dabér: Brian DonovanPopis:


Lee je velmi temperamentní ninja, zaměřující se na taijutsu. Není schopný používat ninjutsu, ani genjutsu. Proto jsou v jeho životě důležité věci jako, píle, pracovitost, poctivost a tvrdá dřina. Jeho životním mottem je: "Odpadlík porazí génia, pomocí tvrdé práce." Nikdy se nevzdává, nadevše chce všem dokázat, že se na něj mohou spolehnout, a že i ninja, který nedokáže být dobrý v ninjutsu ani genjutsu může být stejně silný jako ostatní skvělí ninjové. Lee je zatvrzelý ninja,kterého charakterizuje jeho zelený oblek a jeho obdiv k jeho učiteli a mentorovi Maito Gaiovi. Stejně jako Naruto touží potom, aby všichni uznávali jeho sílu a tvrdou práci. Také usiluje o překonání takzvaných "géniů" tvrdou prací. Obzvlášť chce porazit svého rivala Hyuugu Nejiho, který je génius.


ŽIVOT:
Když byl studentem na Ninja akademii, tak se mu ostatní děti vysmívaly kvůli jeho neschopnosti. Přesto byl vybrán na Ninja akademii i přes svůj nedostatek talentu. To ho donutilo strávit veškerý svůj čas tréninkem taijutsu. Jeho schopnost používat taijutsu mu dovoluje, aby absolvoval Ninja akademii ve 12 letech. Po maturitě byl Lee přiřazen do týmu s TenTen a Hyuugou Nejim pod vedením Maito Gaie.
Lee si vytvořil velmi úzký vztah se svými partnery v týmu a jeho cílem je porazit "génia" Nejiho v bitvě. Když spolu Lee a Neji zápasili jako mladí, tak Neji vždy zvítězil. Neji řekl, že on má talent, zatímco Lee je beznadějný. Lee a jeho mistr Gai sdílejí velmi těsné pouto. Gai v Leem viděl sám sebe, když byl malý a nabídl mu, že ho bude učit taijutsu techniky, které Lee rád přijal. Gai učil Leeho myšlenku vytvoření "vlastních pravidel", což znamená tvrdě na sobě pracovat a to i mimo své hranice. Lee to často prohlašoval, když trénoval a snažil se splnit například určitý počet kopů nebo úderů. Pokud svého čísla nedosáhl z důvodu vyčerpání, potrestal se tím, že ze sebe vydal úplně všechno a ddal se znova do cvičení ještě usilovněji. A z tohoto principu udělal své vlastní pravidlo, kterého se drží.
Lee začal zbožňovat Gaie a změnil svůj účes a oděv, který se podobal Gaiovému.Gai mu pomohl uskutečnit jeho cíle jako ninjovi bez možností používat ninjutsu nebo genjutsu. Jeho taijutsu mu také pomohlo k tomu, že ho Gai naučil otevírat Nebeské brány, ventily, které kontrolují a umožňují zvyšovat tok Chakry. Po otevření těchto bran, získal Lee sílu, ale s každou otevřenou bránou se Leeho život blížil k bodu smrti. Lee byl schopen otevřít pět z těchto bran. Taky byl jediný, kdo mohl v jeho týmu používat Omote Renge, prostřednictvím první brány. Otevření těchto bran mu dalo možnost používat Ura Renge, což umožnilo vzniknutí větě "Lotos v Listové kvete dvakrát", která je Leeho motem. Kakashi se divil, když vyděl Leeho. že je schopen otevřít pět bran, pouze s jeho tělem a tvrdou prací.

Podrobnější popis se můžete dočíst ve spoileru.Zajímavosti / Schopnosti / Techniky:


TECHNIKY:
Gouken
Suiken
Dainamikku • Entorii
Konoha Dai Senpuu
Konoha Senpuu
Konoha Kage Buyou
Konoha Reppuu
Konoha Shoufuu
Omote Renge
Seishun Furu Pawaa
Ura Renge


ZAJÍMAVOSTI:
- Ve dvanácti letech odmaturoval na Ninja akademii a v patnácti se stal Chuuninem.
- Lee je občas prudký a miluje tréninky. Jeho oblíbeným jídlem je mírně kořeněné rýžové kari a smažené rýžové kari.
- Jeho koníčkem je snažit se a tvrdá práce.
- Jeho oblíbená slova jsou "úsilí", "síla vůle" a "láska".
- Splnil 25 D-misí, 21 C-misí, 4 B-mise, 10 A-misí a 1 S-misi.


PŘEKLAD A VÝZNAM JMÉNA:
Jméno Rock Lee je odvozeno od jména Bruce Lee. Ten byl mistr bojových umění, který se uplatňoval ve filmech ve kterých hrál.Dodatek/Názor autora:Spoiler!!:


5
Průměr: 5 (3 hlasy)