SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Povídky od Dyamirity

Milí čtenáři, čtenářky, stalkeři a jiné pochybné existence, které sem zavítaly ze zvědavosti nebo sem pouze zabloudili,
vítejte na mém skromném seznamu povídek. Nelibuji si v hard yaoi jednorázovkách, mou specialitou jsou rozvleklé shounen-ai komedie. Seznam budu průběžně aktualizovat.
Povídky


Disturbing Dreams Series


Disturbing Dreams series je série několika povídek a jednorázovek. Všechny příběhy jsou navzájem propletené a odehrávají se ve městě Tamayori.

SPARKLESS
BAD ATTITUDE
MARIONETTE
WAKING UP ALONE
SPARKLESS: DOUBLE BANG
TWO WEEKS
ECHOES
NOT YOU AGAIN
↑UPSIDE DOWN↓
STORYTELLER
(Kompletní, aktivní , plánované)
SPARKLESS

Žánr: Shounen-ai, komedie, romantika, school-life
Status: Kompletní
Počet dílů: 40 + bonus
Hlavní postava: Homura Seiji


Homura Seiji je do sebe uzavřený postrach školy. Z neznámého důvodu přitahuje veškeré výtržníky v okolí a tak častěji než ve třídě sedí v ředitelně. Vede v podstatě monotónní život. Jednoho dne se mu však pod nohy připlete nováček Nanami Shirogane s pochybnou minulostí, který se mu nevetře pouze do života, ale dokonce i do domu. Homura se musí naučit žít s dobrou náladou jiskřícím Nanamim, vypořádat se s Velkým Yuuem, rváčem, který si ho vyhlédl jako svého životního soupeře a v neposlední řadě vysvětlit svým mladším sestrám, že s tím černovlasým skrčkem, který se mu nastěhoval do pokoje, skutečně nechodí!
MARIONETTE

Žánr: Shounen-ai, komedie, romantika, school-life
Status: Kompletní
Počet dílů: 40 + bonus
Hlavní postava: Watanabe Remyuu


Watanabe Remyuu je prostě frajer. Paří až do rána, má holku, s poprsím větším než jaké má většina ostatních spolužaček dohromady, partu kamarádů a hlavně dva nejlepší Madarameho a Hibariho, a rodiče neustále někde v trapu. Je naprosto spokojen se svým životem takovým, jaký je. Jeho idyla se ovšem začne drolit jednoho večera, kdy po několika plechovkách piva vyrazí do školy a nešťastnou náhodou připodpálí ateliér. Bohužel na místě nechá občanku, takže je všem jasné, kdo za pohromu může. Za trest má v ateliéru pracovat, dokud škody nezlikviduje. Problém je, že kvůli jistému člověku začne rychle pochybovat, jestli je jeho život skutečně perfektní, nebo je jenom loutkou.
SPARKLESS: DOUBLE BANG
-sequel Sparkless-


Žánr: Shounen-ai, komedie, romantika, school-life
Status: Kompletní
Počet dílů: 20 + bonus
Hlavní postava: Homura Seiji, Homura Ritsuka


Homura Seiji má šťastný a spokojený život. Už dva roky má přítele, dokončuje první ročník na univerzitě, má dvě milující sestřičky a v podstatě není na co by si stěžoval. Jeho rodiče odjíždí na měsíc na Nový Zéland a on, společně s Nanamim, se vrací do Tamyori, aby dohlédl na sestry a dům. Původně to vypadá jako dovolená, na které se potká se starými spolužáky a známými. Bohužel ten měsíc nemá být tak růžový, jak si ho představoval. První krize ve vztahu, citově rozpolcená Ritsuka, ale i cihla v okně, tohle všechno se snaží Seijimu znepříjemnit život...

TWO WEEKS


Žánr: Shounen-ai, komedie, romantika
Status: aktivní
Počet dílů: 16
Hlavní postava: Neru Hiroomi


Neru Hiroomi právě dokončil druhý ročník na střední škole a protože se rozešel s přítelem, s kterým plánoval strávit léto, nechá se spolužákem přesvědčit, aby upsal svou duši a připojil se k instruktorskému týmu na letním táboře. Hiroomi očekává klidné léto, přičemž nejhorší nepříjemností můžou být komáři. Jak se plete zjistí hned první den, protože k jeho hrůze se na stejném táboře nachází i někdo, o kom doufal, že už ho nepotká. Ten někdo, od koho dostal na Nový rok svou první pusu, když jeho přítel odmítl...
↓UPSIDE DOWN↑


Žánr: Shounen-ai, komedie, romantika
Status: aktivní
Počet dílů: 40
Hlavní postava: Haizari Kamiya


Co kdyby existovalo nebe a peklo? Co kdyby existovali andělé a démoni, kteří vám za příslib vaší duše splní jakékoliv přání? A co kdyby vám to přání byli ochotni splnit zadarmo?
Pětadvacetiletý Haizari Kamiya je nejnovější zaměstnanec pekelnické sekce Oddělení pro koordinaci externích misí. Kvůli přípravě na pohovor a testy pro přijetí už několik let neměl pořádný vztah a stále bydlí u rodičů. Proto není právě nadšený, když zjistí, že jeho první mise bude mimo záznam, protože se jeho přímá nadřízená a její kolega vsadili, kdo je lepší, jestli nebešťani nebo pekelníci.
Je poslán na Zem, kde má za úkol splnit na první pohled jednoduchou misi. Problém spočívá v tom, že proti němu stojí nebešťan, který má stejnou motivaci uspět jako on. Ještě větší problém, ale spočívá v tom, že zmíněný nebešťan je čubka. A pořádná.
WAKING UP ALONE
Jednorázovka


Manga


SHI-team

Žán: Shounen, akční, komedie, romantika
Status: aktivní
Počet dílů: 80+
Hlavní postavy: Shiwasu Chidori, Kenji Shiramizu


Shiwasu Chidori. Věk patnáct, středoškolský student.
Kenji Shiramizu. Věk patnáct, shinigami.
Co mají tito dva společného? No, dejme tomu...všechno.
Chidori byl do svých patnácti let obyčejný, životem proplouvající student. Pak se ovšem objevila tajemná Shiramizu.
Ona a jeden jediný démon mu obrátí život vzhůru nohama, naruby, podupe ho a spálí.
Chidori se musí naučit, jak chránit ty, na kterých mu záleží, ale hlavně jak vyjít s ledově chladnou Kenji Shiramizu.


SHI-team na anime-manze <- Pomalý REMAKE starých kapitol
SHI-team na mém blogu <- Aktuální díly

______________________________________________________________

Můj úžasný tumblr ♥

Dodatek autora:: 

Chtěla bych moc poděkovat Sorafay za pomoc =3

5
Průměr: 5 (44 hlasy)